Радбез ООН відмовився заслухати доповідь представника "ЛНР", запропоновану РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Глава ЦВК ЛНР" мала подати "повну картину" ситуації на сході України, заявили у постпредстві РФ.

Рада Безпеки ООН, яка зібралась у вівторок, 30 жовтня, на відкриті слухання щодо ситуації в окупованих областях на Сході України, відхилила на голосуванні пропозицію РФ заслухати представницю "ЦВК ЛНР" Олени Кравченко, пише Укрінформ.

Голосування відбулося на початку засідання. "Один голос - "за", сім - "проти", сім - утримались. Таким чином, пропозиція запросити пані Олену Кравченко не була ухвалена, оскільки не отримала необхідної кількості голосів", - зазначив постпред Болівії при ООН, який головував на засіданні.

Перед голосуванням представник Росії Василь Небензя заявив, що Кравченко мала подати "повну картину" про стан справ в Україні, і що засідання насправді зібране не для розгляду ситуації на окупованих територіях Донбасу, а для "обговорення майбутніх виборів у невизнаних формуваннях "ДНР/ЛНР" на сході України.

Водночас представник Швеції від імені групи ініціаторів засідання (Швеції, Нідерландів, Польщі, Великої Британії, США і Франції) наголосив, що виступ представника незаконних формувань "створить небезпечний прецедент" для роботи Ради Безпеки ООН.

Крім того, він назвав незаконними заплановані вибори на окупованих територіях на сході України.

Як повідомлялося, Рада Безпеки ООН у вівторок проведе відкрите засідання за ініціативою України, а також за підтримки партнерів в Радбезі, з метою обговорення ситуації на окупованих територіях Донбасу.

ВідеоУ Нью-Йорку проведуть відкрите засідання Радбезу ООН щодо ситуації в окупованих районах Донбасу

Засідання щодо України сьогодні проведе Рада безпеки Організації Об'єднаних Націй. Зустріч у Нью-Йорку ініціювала Україна. Обговорюватимуть ситуацію в окупованих районах Донецької та Луганської областей. Окрім того, у постійному представництві України в ООН кажуть, на зустрічі говоритимуть про російські провокації в Азовському морі.

У Нью-Йорку проведуть відкрите засідання Радбезу ООН щодо ситуації в окупованих районах Донбасу

Залиште свій коментар

Вибір редакції