Радість і полегшення: емоції військових на фронті від наказу про демобілізацію

Частина бійців усе ж залишається служити за контрактом.

Воякам шостої хвилі мобілізації залишилося відслужити ще місяць, але вони вже збирають речі і не приховують радощів від президентського указу про демобілізацію. Однак із фронту йдуть не всі, адже частина лишається служити за контрактом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У підрозділах тим часом проводять планові навчання. Бійці їздять на танках, командири екіпажів відпрацьовують злагодження, а навідники видивляються цілі та практикуються їх швидко знешкоджувати.

ВідеоПоблизу селища Піски бійці шостої хвилі чекають на демобілізацію

На самій передовій танків немає, бо так прописано в мінських угодах. Загалом там майже тихо – лише час від часу вибухають гранати. Однак військових останньої хвилі мобілізації це мало хвилює. "Є радість, чекали, ще й сильно чекали", - зізнається "Кінг" про президентський указ щодо демобілізації. Бійця роздирають протиріччя: водночас хочеться і додому, але й побратимів кидати не передовій не хочеться. За українською традицією, рішення прийняла дружина. "Збирався лишитися, але мені жінка сказала додому, а потім подивимося", - розповів він.

"Батя" з "Толіком" служать з виглядом на Донецький аеропорт. Посічені осколками дуби, перерита вибухами земля – так виглядає їхня позиції. В армії вони залишатися не хочуть, бо шкода втрачати роботу у цивільному житті. Вже й так переслужили пару місяців. "Найголовніше, що вже є від чого відштовхуватися. Просто ми знаходилися тут у незрозумілому стані – коли буде наказ, скільки чекати. А тепер можемо і місяць послужити", - пояснює "Батя".

Якщо сьому хвилю мобілізації не оголосять, то місце цих досвічених бійців мають зайняти контрактники, яких тут, на самому фронті, поки що не вистачає.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: