Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Радник міністра ЛНР" намагався отримати диплом у Харкові через підставну особу – журналіст

Ця схема була розкрита контррозвідкою СБУ.

"Радник міністра державної безпеки ЛНР" Сергій Акулов намагався отримати диплом про вищу освіту через підставну людину.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав кореспондент "1+1" Андрій Цаплієнко.

За його словами, контррозвідка Служба безпеки України дізналася, що Акулов має намір отримати диплом у Харкові. Але сам за документом не поїхав, а за тисячу доларів найняв схожого на себе місцевого мешканця Дениса Калібабу. Той поїхав до Харкова за дипломом, але був затриманий правоохоронцями.

"В січні Денис Калібаба прибув з окупованої території Луганської області до Харкова. Зухвало пішов на іспити. І не знав, що він в центрі уваги українських "спеців", а складання іспитів з паспортом "сепара" Акулова вже задокументовано", - написав журналіст.

За словами Цаплієнка, Денис Калібаба був давно завербований Акуловим та збирав інформацію про "віджаті" на Луганщині шахти, які потрапили під контроль ФСБ. Також Акулов залучав Калібабу до пошуку конспіративних квартир для розміщення працівників ФСБ, які під документами прикриття координували роботу "МДБ ЛНР" та 2-го армійського корпусу "армії ЛНР". Контррозвідники СБУ знають щонайменше про десяток таких квартир.

Якщо ви бачите, що в паспорті цієї людини написано "Акулов Сергій Олександрович", то не вірте очам своїм. Хлопця без зай...

Опубліковано Andriy Tsaplienko 14 лютого 2018 р.

Раніше повідомлялося, що донька луганського бойовика "міністра внутрішніх справ ЛНР" Ігоря Корнета – Марина – вчиться у Харкові в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого на прокурора. Після розголосу інформації про неї дівчина змінила номери телефонів та ім’я у соцмережах, не ходить до вишу та не бажає давати коментарі. За словами одногрупників, донька Корнета живе шикарно: винаймає квартиру в центрі Харкова за 20 тисяч грн та дарує своїм залицяльникам годинники за 10 тисяч доларів. 

ВідеоПрограмі "Гроші" вдалося поспілкуватися з донькою терориста Корнета, яка навчається у Харківському виші

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції