Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ракета прямо в машину влучила": на Львівщині поховали загиблого бійця танкової бригади

Чоловік загинув в зоні ООС від пострілу керованою ракетою.

Львівщина попрощалася із загиблим воїном Едуардом Лазарєвим. Військовослужбовець 17-ї окремої танкової бригади загинув 4 червня біля Новоселівки на Донеччині, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У вантажівку з продуктами, якою керував 48-річний водій-електрик, влучила протитанкова керована ракета. Разом із ним загинув іще один побратим, інший дістав поранення. "Їхали комбат батареї і Едік на позицію відвезти продукти, а потім вони отримали розпорядження від командира батальйону знайти позицію, щоб прикривати розвідгрупу, і вони тільки під’їхали від позиції, від хлопців – і так сталося, що ракета прямо в машину влучила", - розповів військовослужбовець Сергій Гуляєв.

До війська Едуарда Лазарєва призвали в 2015 році. У 2019-му він підписав контракт і повернувся на передову. В останню путь навколішках бійця проводжали сотні людей. Поховали його в рідному селі Комарівка під звуки військового оркестру. "Він був дуже хорошою людиною. Веселий, усміхнений. Любив свою дочку, внуків", - каже родичка загиблого Леся.

ВідеоЛьвівщина попрощалася із загиблим воїном Едуардом Лазарєвим

Військовослужбовець 17 окремої танкової бригади загинув 4 червня біля Новоселівки на Донеччині. У вантажівку з продуктами, якою керував 48-річний водій-електрик, влучила протитанкова керована ракета. Разом із ним загинув іще один побратим та один був поранений.   

Львівщина попрощалася із загиблим воїном Едуардом Лазарєвим

Залиште свій коментар

Вибір редакції