Перейти до змісту
"Ракета прямо в машину влучила": на Львівщині поховали загиблого бійця танкової бригади

"Ракета прямо в машину влучила": на Львівщині поховали загиблого бійця танкової бригади

Чоловік загинув в зоні ООС від пострілу керованою ракетою.

Львівщина попрощалася із загиблим воїном Едуардом Лазарєвим. Військовослужбовець 17-ї окремої танкової бригади загинув 4 червня біля Новоселівки на Донеччині, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У вантажівку з продуктами, якою керував 48-річний водій-електрик, влучила протитанкова керована ракета. Разом із ним загинув іще один побратим, інший дістав поранення. "Їхали комбат батареї і Едік на позицію відвезти продукти, а потім вони отримали розпорядження від командира батальйону знайти позицію, щоб прикривати розвідгрупу, і вони тільки під’їхали від позиції, від хлопців – і так сталося, що ракета прямо в машину влучила", - розповів військовослужбовець Сергій Гуляєв.

До війська Едуарда Лазарєва призвали в 2015 році. У 2019-му він підписав контракт і повернувся на передову. В останню путь навколішках бійця проводжали сотні людей. Поховали його в рідному селі Комарівка під звуки військового оркестру. "Він був дуже хорошою людиною. Веселий, усміхнений. Любив свою дочку, внуків", - каже родичка загиблого Леся.

Відео Львівщина попрощалася із загиблим воїном Едуардом Лазарєвим

Військовослужбовець 17 окремої танкової бригади загинув 4 червня біля Новоселівки на Донеччині. У вантажівку з продуктами, якою керував 48-річний водій-електрик, влучила протитанкова керована ракета. Разом із ним загинув іще один побратим та один був поранений.   

Львівщина попрощалася із загиблим воїном Едуардом Лазарєвим

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин