Ракетний обстріл Кривого Рогу 6 грудня: чому не була оголошена повітряна тривога

Ракетний обстріл Кривого Рогу 6 грудня: чому не була оголошена повітряна тривога

Фото: Associated Press

Росія поранила чоловіка 1984 року народження.

Росія у вівторок, 6 грудня, завдала ракетного удару по Кривому Рогу. В місті не була оголошена повітряна тривога, бо для удару окупанти застосували балістичні ракети.

Про це повідомив голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

Росія орієнтовно о 18:00 обстріляла об'єкт промислової інфраструктури міста. Під час ракетного удару в місті не оголошували повітряну тривогу, оскільки РФ обстрілювала Кривий Ріг балістичними ракетами.

"Попередньо – балістичні ракети, час підльоту яких лічені хвилини. Тому з ними дуже складно працювати ППО. Є поранений, 1984 року народження, його госпіталізовано до лікарні. Є дуже значні руйнування. Я щойно повернувся з місця удару - організовували роботу з ліквідації наслідків. Задіяны та працюють всі необхідні служби", - повідомив Вілкул. 

Масований ракетний обстріл України 5 грудня 

Російські терористи 5 грудня вкотре завдали масованого ракетного удару по Україні. Росіяни випустили по нашій державі орієнтовно 70 крилатих ракет, з яких понад 60 вдалося збити. 

Під обстріл знову потрапила енергетична інфраструктура України. Через це в Одесі та Одеському районі було відсутнє електропостачання. Складна ситуація склалася також і в Київській області. 

Наразі енергетики усувають наслідки ракетних ударів та обіцяють, що вже за кілька днів енергетична система України може стабілізуватися.

Читайте також:

Ракети в Молдові, атака на аеродром росіян, обстріли Запоріжжя – головні новини 6 грудня

Ракети в Молдові, атака на аеродром росіян, обстріли Запоріжжя – головні новини 6 грудня

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація