Реакція лідерів терористів на указ Путіна: вірність Росії і визнання у світі

Дата публікації
Реакція лідерів терористів на указ Путіна: вірність Росії і визнання у світі

Getty Images

Злочинців надихнув указ президента РФ.

Лідери терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" подякували президенту РФ за визнання псевдопаспортів і інших так званих документів на території Росії.

Луганський бойовик Ігор Плотницький назвав рішення Путіна "доленосним". На його думку, указ – "це черговий доказ того, що республіка відбулася як держава". "Сьогоднішній день ще на один крок наблизив республіку до світового визнання нашого суверенітету. Рішення Володимира Путіна – яскрава ілюстрація того, хто саме для нас є братнім народом", - зазначив терорист.

Він заявив, що майбутнє окупованої частини Луганської області "нерозривно пов'язане з Росією, ми – невід'ємна частина "Руського миру" і підписання даного документа – тому підтвердження".

Своєю чергою, донецький терорист Олександр Захарченко заявив, що Кремль й надалі буде підтримувати право росіян воювати на Донбасі.

За його словами, "в цьому благородному акті російського лідера є не лише воля допомогти Донбасу, але і визнання заслуг і зусиль жителів регіону, які здійснили неймовірний подвиг у справі будівництва мирного життя і відновлення економіки".

Як раніше заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, указ Володимира Путіна - легалізація террористиских організацій на території України. "Такий крок Кремля повністю перекреслює мінський процес і дорівнює заяві Росії про вихід з нього", - підкреслив він.

Наступна публікація