Резніков розповів, скільки триватиме повна реінтеграція Донбасу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Резніков розповів, скільки триватиме повна реінтеграція Донбасу

Фото Наталії Нагорної/ТСН

У ЄС кажуть, що готові допомагати Україні в цьому напрямі.

Віцепрем‘єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков зазначив, що повна безпечна реінтеграція Донбасу, включаючи розмінування територій, триватиме щонайменше 25 років. 

Про це він сказав під час онлайн-зустрічі з комісаром ЄС з питань гуманітарної допомоги та управління кризовими явищами Янезом Ленарчічем, повідомляє 10 листопада пресслужба Мінреінтеграції.

Так, сторони, зокрема, обговорили питання гуманітарного розмінування. Резніков поділився досвідом за результатами візиту до Республіки Хорватії та зауважив, що попри те, що війна закінчилася 25 років тому, розмінування досі тривають, а завершення заплановане на 2025 рік.

"Ми усвідомлюємо, що у нас попереду схожий шлях. І я не боюся визнати, що повна безпечна реінтеграція в Україні, а це зокрема, і завершення розмінування, займе не менше 25 років", - додав Резніков.

Своєю чергою, Ленарчіч заявив про готовність ЄС допомагати Україні і в цьому напрямі.

Нагадаємо, 20 жовтня голова української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук зазначив, що для досягнення миру на Донбасі влада повинна ухвалити пакет законів про реінтеграцію. Йдеться про припинення війни, проведення виборів на непідконтрольних територіях, формування виконавчої влади на непідконтрольних територіях, ухвалення пакету законів економічного характеру (зокрема законів, які створюють передумови для інвестицій і бізнесу). 

На Донбасі запрацювали 7 КПВВ: як потрапити на окуповані території та як звідти повернутися

На Донбасі запрацювали 7 КПВВ: як потрапити на окуповані території та як звідти повернутися
Наступна публікація