Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РФ категорично проти спостерігачів ОБСЄ на кордоні, які могли б зафіксувати нелегальні поставки зброї

На думку Росії, вона взагалі не має стосунку до припинення вогню.

Російська сторона на переговорах у Мінську категорично не погоджується з пропозицією України щодо контролю спостерігачами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ неконтрольованої ділянки українсько-російського кордону на окупованій частині Донбасу.

Про це повідомив представник України у робочій підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук у Facebook.

Він повідомив, що Росія обґрунтовує це тим, що вона не має стосунку до припинення вогню. "Тобто за їх логікою, постійні масові незаконні поставки Росією сепаратистам важких озброєнь і боєприпасів, якими ведуться постійні обстріли українських позицій, не мають відношення до проблеми припинення вогню", - зазначив Марчук.

Україна своєю чергою, такою пропозицією підтверджує раніше узгоджені і підписані мінські домовленості.

Він також наголосив, що українська сторона пропонує обговорення всіх складників самого процесу припинення вогню, починаючи з посиленого цілодобового контролю силами СММ ОБСЄ прикордонної зони неконтрольованої частини українсько-російського державного кордону.

"Мета одна, щоб СММ ОБСЄ фіксувала і документувала всі факти незаконних масових поставок РФ зброї і боєприпасів сепаратистам", наголосив представник України.

Він також пояснив, що йдеться про створення силами СММ ОБСЄ зони безпеки вздовж неконтрольованої нами частини держкордону.

Як і передбачалось, перші дві години дискусії про припинення вогню пройшли в гострих взаємних звинуваченнях. До...

Опубліковано Yevgenij Marchuk Середа, 27 червня 2018 р.

Нагадаємо, під Донецьком п'яний бойовик з автоматом не пропустив ОБСЄ і змусив місію об'їжджати замінованою дорогою. Цією дорогою спостерігачі востаннє користувалася у лютому.

ВідеоБойовики провокують українських військових, а потім викликають спостерігачів ОБСЄ

Стріляють по цивільних машинах та медиках, а коли наражаються на відповідь із боку Збройних сил України, викликають ОБСЄ. Про таку тактику ворога розповідають наші бійці на передовій на Приазов'ї. Кажуть - бойовики привозять в окопи то дітей, то журналістів, і стріляють з-за їхніх спин.

Бойовики провокують українських військових, а потім викликають спостерігачів ОБСЄ

Залиште свій коментар

Вибір редакції