РФ наростила потужні сили: Deepstate про наступ окупантів та їхню нову ціль

РФ наростила потужні сили: Deepstate про наступ окупантів та їхню нову ціль

Російський танк. / Фото: Associated Press

Росіяни намагаються знайти слабкі місця в обороні ЗСУ.

Російська окупаційна армія наростила ударний кулак для наступу на Борову, що у Харківській області. На ділянку від Райгородки до Нововодяного війська РФ перекинули до десяти тисяч осіб особового складу та 20 артсистем.

Про це повідомили аналітики проєкту Deepstate.

"Мета очевидна — спроба повторити торішній наступ на Борову", — наголосили аналітики. 

Зазначається, що на цій ділянці фронту оборонну лінію утримує 3-тя ОШБр. Проте, зауважують в Deepstate, "сили залишаються неспівмірними, окупанти переважають кількістю, застосовують додаткові підрозділи й ведуть інтенсивні штурмові дії вздовж усієї смуги наступу".

Фахівці зауважують, що загарбники розгорнули сили 20-ї армії у вигляді 3-ї та 144-ї дивізій, які представлені 236-ю артилерійською бригадою та 11 полками. Також залучено підрозділ БАРС-14 і найманці з нерегулярних армійських підрозділів.

"Останні три тижні ворог проводить підготовчі заходи у вигляді намацування слабких місць в обороні ЗСУ. Відбуваються безперервні штурми позицій 3-ї Окремої штурмової бригади. Ворог втрачає особовий склад, але щотижня прибуває від 2 до 4 сотень свіжомобілізованих кацапів. Цього вистачає як для поповнення, так і для нарощення угруповання. Поки що тактика "м'ясних штурмів" не дала суттєвого результату лише за рахунок того, що на ділянці перебуває сильна бригада. Але наголошуємо, що сили далеко не рівні", — йдеться у повідомленні.

За інформацією Deepstate, окупаційні війська планують повторити торішню стратегію "з виходом спочатку на лінію Надія-Новоєгорівка, а потім — на Першотравневе-Чернещина".

Росія готується наступу на Борову в Харківській області. Мапа DeepState.

Нагадаємо, військовий аналітик Олексій Гетьман вважає, що РФ готується до другої хвилі наступу на Харківщині. ЗСУ активно контратакують. Втім, загарбники продовжують посилювати свої позиції й готуються до другої хвилі наступу.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація