Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РФ відмовляється врегульовувати конфлікт на Донбасі під час виборів в Україні - Волкер

Волкер впевнений, що Росія не хоче робити кроків для врегулювання конфлікту.

РФ не проявляє інтересу до зустрічі на рівні спецпредставника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера і помічника президента РФ Владислава Суркова і не бажає вживати дій щодо врегулювання конфлікту на Донбасі під час президентської компанії в Україні.

Про це повідомив Волкер під час Мюнхенської конференції з безпеки 17 лютого, передає "Інтерфакс-Україна".

За словами спецпредставника, РФ дала зрозуміти, що нічого не хочуть робити.

"Ми завжди за те, щоб зустрітися і поговорити. Росія не проявляє ніякого інтересу або прогресу з цього питання. За фактом вони сказали, що не хочуть нічого робити під час президентських виборів", - сказав він.

Також Курт Волкер додав, що Мінські угоди не працюють належним чином: "Вони ніколи не працювали добре, оскільки Росія відмовлялася їх імплементувати. Ніколи не було припинення вогню, відведення важкого озброєння або співпраці з цього питання".

На Мюнхенській конференції безпеки понад 50 світових лідерів ось уже третю добу обговорюють головні проблеми планети, серед яких і бойові дії на українському Донбасі. На думку канцлера Німеччини Ангели Меркель, ситуація навколо ОРДЛО теж далека від урегулювання.

Нагадаємо, Мінські угоди були підписані 12 лютого 2015 року у Мінську і передбачають план дій для врегулювання конфлікту на сході України. Вони були підписані представниками Тристоронньої контактної групи: послом від ОБСЄ Гайді Тальявіні, другим президентом України Леонідом Кучмою та послом РФ в Україні Михайлом Зурабовим. Також угоду підписали тодішні ватажки терористичних "Л/ДНР".

ВідеоСитуацію в Україні обговорили на безпековій конференції у Мюнхені

Ситуація на Донбасі - далека від врегулювання. Це заява канцелера Німеччини Ангели Меркель. На Мюнхенській конференції, де понад п'ятдесят світових лідерів ось вже другу добу обговорюють безпеку світу, сьогодні чимало уваги було приділено і українській кризі. 

Ситуацію в Україні обговорили на безпековій конференції у Мюнхені

Залиште свій коментар

Вибір редакції