Річниця режиму "тиші" на Донбасі: загинули 45 військових, ще 163 зазнали поранень

Дата публікації
Річниця режиму "тиші" на Донбасі: загинули 45 військових, ще 163 зазнали поранень

УНІАН

В делегації заявили, що у порівнянні з періодом із липня 2019 до липня 2020 років смертей українських військових удвічі менше, утричі менше поранених, майже утричі менше обстрілів.

На сході України за рік режиму припинення вогню, який почав діяти 27 липня 2020 року, загинули 45 українських військовослужбовців та 163 зазнали поранень.

Про це поінформували у Тристоронній контактній групі в Мінську на Telegram-каналі .

Зазначається, від 27 липня 2019 року до 26 липня 2020 року збройні формування Російської Федерації здійснили 4257 обстрілів, загинули 88 українських військовослужбовців, 494 – отримали поранення.

“За час дії режиму припинення вогню від 27 липня 2020 року до 27 липня 2021 року зафіксовано 1995 обстрілів, загинуло 45 та 163 військовослужбовці отримали поранення (дані штабу ООС, уточнюються)”, - йдеться в повідомленні.

В ТКГ зазначили, що Збройні сили України з честю виконують завдання президента, обумовлені міжнародною ситуацією довкола України, забезпечуючи українській дипломатії відповідні умови для боротьби за українські національні інтереси, додавши, що дотримуватися режиму припинення вогню в ході збройного конфлікту - найскладніший різновид військових дій.

"Україна залишається вірною своїм зобов’язанням щодо політико-дипломатичного шляху врегулювання збройного конфлікту на сході України. Це доводять численні заяви представників міжнародних організацій (від Ради безпеки ООН до Парламентської асамблеї Ради Європи), держав-посередників Нормандського формату, держав "Великої сімки", -  йдеться в повідомленні.

Також в делегації наголосили, що Саміт "Кримської платформи", який розпочне процес деокупації Криму, став можливим і представницьким (очікуються посадові особи із більш ніж 35 країн світу) здебільшого тому, що Україна заробила за цей рік репутацію відповідальної держави, що виконує свої домовленості навіть у несприятливих обставинах”, - заявила українська делегація в ТКГ.

Нагадаємо: 

  • Станом на 7 годину ранку 27 липня зафіксовано 2 порушення режиму припинення вогню. Поблизу Золотого-4 ворог відкрив вогонь з мінометів 120-го калібру. Неподалік Водяного, що біля Донецька, противник обстріляв українські позиції з мінометів 120-го калібру. Бойових втрат серед військових Об’єднаних сил немає.

Мирне врегулювання на Донбасі у глухому куті

Мирне врегулювання на Донбасі у глухому куті
Наступна публікація