Рідні захисників "Азовсталі" не знають, де вони перебувають - CNN

Автор
Віра ХмельницькаВіра Хмельницька
Дата публікації
Перегляди
10к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рідні захисників "Азовсталі" не знають, де вони перебувають - CNN

Фото: Дмитро Козацький

Рідні українських військових точно не знають, де вони перебувають.

Дві дружини та дівчина українських військовослужбовців, захоплених російськими військами або зниклих безвісти після захисту заводу "Азовсталь" у Маріуполі, розповіли, що вони мало або зовсім не мають інформації про місцеперебування їхніх близьких.

Про це 30 травня повідомив CNN.

"Останнім часом я не виходила на зв’язок з чоловіком і не мала про нього ніякої інформації. Востаннє ми розмовляли 13 квітня. І тоді його брати по зброї надсилали мені смс, що він ще живий", - розповіла Анна Івлєва, дружина важко пораненого морпіха Антона.

Жінка зазначила, що українські урядовці були з нею на зв’язку, але додала, що "немає інформації" про те, де і в яких умовах перебувають бійці "Азовсталі". Вона сподівається, що її чоловік живий, навіть якщо він у полоні.

"Ми всі - сім’ї, дружини та матері морських піхотинців - тримаємося один за одного, ми завжди на зв’язку один з одним 24/7. Ми завжди обмінюємося доступними новинами, ми як сім’я", - сказала Івлєва.

За словами жінки на ім'я Яна, хлопець якої морський піхотинець і був на "Азовсталі", востаннє вони спілкувалися 11 травня. Вона стверджує, що український уряд не надав жодної інформації про те, де може бути її хлопець. 

"Міжнародний комітет Червоного Хреста зв’язався з матір’ю мого хлопця, я не пам’ятаю, коли саме. Їй тільки сказали, що він живий, ось і все", - розповіла жінка.

Інша дружина захисника Тетяна розповіла, що після виходу з "Азовсталі" чоловік встиг зателефонувати їй з невідомого номера. За її словами, деякі з його товаришів утримуються в місті на контрольованій окупантами Донецькій області

Тетяна розповіла, що говорила з чоловіком близько 10 хвилин, він сказав, що спробує зателефонувати ще раз.

"Ось і все, більше жодних дзвінків чи новин", - сказала вона.

Нагадаємо, українських захисників Маріуполя, які героїчно тримали оборону на заводі "Азовсталь", а тепер перебувають у полоні окупантів, обміняють на полонених росіян.

Маріуполь: "Азовсталь". Дружина азовця розповіла про жахи евакуації і долю свого чоловіка

Маріуполь: "Азовсталь". Дружина азовця розповіла про жахи евакуації і долю свого чоловіка

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація