Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Робота – втілювати мрії": підзабутий сепаратист Губарєв висунувся у лідери "ДНР"

Бандит переконує, що має програму дій і власну команду.

Колишній "народний губернатор" Донбасу Павло Губарєв оголосив про намір стати ватажком терористичної організації "ДНР". Він заявив, що має програму, команду, а також мрію, тому здатен "виграти" на "виборах" глави квазіреспубліки.

"Я йду з нашої спільної мрією. Мрією про щасливе, вільне і заможне життя. Мрією про возз'єднання з Росією. Мрією про мирне прекрасне майбутнє", - заявив Губарєв. І додав, що має успішний, на його думку досвід: "Я домігся цього навесні 2014 року. Я завжди цього домагався. Доб'юся і зараз. Так вже вийшло, що в мене така робота – втілювати мрії".

ВідеоНаступники вбитого Захарченка анонсують наступ ЗСУ

У терористичних республіках готуються до нової атаки. І вже навіть називають дату. Бойовики почали стягувати на нульовий рубіж важкі гармати і танки. Прикриваючись заявами про те, що насправді наступ готують Збройні сили України. Як змінився розклад по обидва боки лінії розмежування? І чи чекати нового вибуху на Донбасі після смерті ватажка терористів Захарченка – у сюжеті ТСН.Тижня. 

Наступники вбитого Захарченка анонсують наступ ЗСУ

Також Губарєв заявив, що наведе в "ДНР" порядок і забезпечить "гідні зарплати і пенсії". "До нас повернеться наша молодь. Ми побудуємо країну, якою пишатимуться наші нащадки. Я вірю в свій народ. Я вірю у вас. Я вірю в себе", - зазначив він.

Як повідомлялося, попередній лідер сепаратистів Донеччини Олександр Захарченко загинув 31 серпня внаслідок вибуху в кафе "Сепар" у центрі Донецька. Бойовики в односторонньому порядку та всупереч Мінським домовленостям оголосили про проведення виборів на окупованій території. Датою обрано 11 листопада. Зараз посаду ватажка "ДНР" обіймає Денис Пушилін.

Фотогалерея Рознесений "Сепар". Як зараз виглядає місце вбивства Захарченка (5 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції