Росія активно допомагає бойовикам "ЛДНР" отримувати громадянство - Тимчук

Терористи збираються залишитися на постійне місце проживання у РФ. 

Міграційні агентства Росії активізували надання допомоги бойовикам "ЛДНР" для виїзду з Донбасу до РФ, де вони планують отримати громадянство і залишитися на постійне місце проживання. 

Про це повідомляє координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук. 

Зокрема, від 1 вересня за відповідну плату подібні послуги почало надавати агентство "Російський дім", яке функціонує у російському Воронежі.

Як основну схему надбання громадянами України громадянства РФ, посередники використовують так звану програму "переселення співвітчизників".

Вона передбачає проходження трьох етапів: подання відповідних документів до посольства РФ в Україні, видачу дозволу на тимчасове проживання і отримання громадянства (заявлений термін - 1 рік).

З урахуванням того, що вказана дипломатична установа розташована у Києві, бойовики використовують для проходження першого етапу одного з членів своїх сімей (програма має статус сімейної та передбачає відвідини посольства тільки одним членом сім'ї).

Оперативные данные группы "Информационное Сопротивление". Российско-террористические войска продолжают обстреливать поз...

Опубликовано Дмитрием Тымчуком 14 сентября 2017 г.

Нагадаємо, у вищій і середній ланці "адміністрації глави ДНР" поширюються чутки про зміну керівного складу "ДНР" в жовтні цього року.  Зазначається, що ці чутки базуються на останніх подіях в окупованому Донецьку. "Так, 05.09.2017 в Донецьку відбулася нарада за участю вищого керівництва "ДНР" і представників РФ з питань подальшого розвитку "ДНР". За вказівкою російської сторони, участь в нараді взяло обмежене коло ватажків "ДНР", при цьому, наприклад, лідер громадського руху "Донецька республіка" Д. Пушилін не був на нього допущений", - йшлося у повідомленні.

Залиште свій коментар