Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія готує фейкові сюжети про "біженців з України", що втекли на окупований Донбас

Військові РФ, погрожуючи, змушують українців брати участь у постановках російських ЗМІ.

Росія на окупованому терористами Донбасі готує інформаційну провокацію з дискредитації України, повідомили в ГУР Міноборони.

"Російською стороною готується чергова інформаційна акція з дискредитації України на міжнародній арені", - попередили військові.

За інформацією оборонного відомства, під керівництвом офіцерів Управління інформаційного протиборства Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС на тимчасово окупованих територіях України готуються фейкові сюжети про т.зв. "біженців з України", які нібито виїхали до "ДНР" і "ЛНР" у зв'язку з "вкрай складною соціально-економічною ситуацією та політичними переслідуваннями".

"Шляхом погроз і обіцянок російські фахівці інформаційної війни намагаються спонукати українських біженців до надання антиукраїнських коментарів у постановочних сюжетах російських ЗМІ та під час зустрічей з підконтрольними РФ іноземними журналістами", - додають розвідники.

Нагадаємо, раніше користувачі Мережі викрили фейк, знятий псевдожурналісткою бойовиків Марією Катасоновою. На ролику, опублікованому на відеохостингу YouTube, поплічниця "ДНРівців" та "ЛНРівців" із серйозним обличчям розповідала про обстріли на Донбасі з боку сил антитерористичної операції. Разом із голосом Катасонової на записі лунали звуки, що нагадували вибухи. Раптом вона збилася та почала голосно реготати.

Відео Протягом одного дня український актор перетворився на російського карателя

Залиште свій коментар

Вибір редакції