Росія хоче перетворити два українських міста обласного значення на "сіру зону" - Гетьман

Росія хоче перетворити два українських міста обласного значення на "сіру зону" - Гетьман

Російська армія / Фото: Associated Press

Окупанти хочуть сильно розтягнути українську лінію оборони, на думку експерта.

Країна-терористка Росія хоче перетворити Суми та Харків на "сіру зону", тобто іншими словами на "санітарну зону".

Таку думку висловив ветеран російсько-української війни, майор Нацгвардії у відставці Олексій Гетьман в інтерв'ю ведучому програми "Студія Захід" Антону Борковському, передає Еспресо. 

За його припущеннями, окупанти хочуть сильно розтягнути українську лінію оборони, бо Сумщина - "це 560 км кордону з Російською Федерацією".

 Однак у них може не вистачити такої кількості сил, тому що там зосереджено приблизно 30 000 російських вояк. І як вони хочуть їх розтягнути по всій лінії фронту, ще й до Харківщини дотягнути, бо це вже дійде до тисячі кілометрів? Не думаю, що вони будуть це робити", - зазначив Олексій Гетьман.

На його думку, для початку окупанти максимально зроблять, аби перебування у містах було складним, що вони зараз і роблять.

"Вже не біля кордону, трошечки вглиб, ближче до Харкова  мали б бути побудовані фортифікації, про які казали наше військово-політичне керівництво, керівники відповідних цивільно-військових адміністрацій, тобто територій тих громад, де мала б проходити ця лінія оборони. Якщо вона побудована, то далі цієї лінії  ворог навряд чи зможе просунутися, і якщо вона побудована правильно, як це має бути, - перша, друга, третя лінії оборони, які між собою пов'язані", - зауважив експерт.

Нагадаємо, у Харкові зросла кількість жертв внаслідок атаки 17 травня.

Читайте провідні новини на сьогодні

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація