Росія і Україна в підсумку повинні самі вирішити конфлікт - Помпео

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Штати готові надати допомогу для врегулювання конфлікту.

Держескретар США Майк Помпео під час візиту до Білорусі заявив, що Штати готові допомагати Україні у вирішенні конфлікту на Донбасі, але врешті Україна та РФ мають зробити це між собою.

Про це 1 лютого пише БЕЛТА.

За словами Помпео, Донбас обговорювали  під часзустрічей з міністром закордонних справ Білорусі Володимиром Макєєвим, і з президентом країни Олександром Лукашенком. Білорусь розраховує, що США відіграють свою роль у врегулюванні цієї кризи. Держсекретар запевнив, що Сполучені Штати будуть сприяти пошуку шляхів вирішення конфлікту.

"Це якраз те питання, в якому треба брати участь всій Європі, всьому світу для його рішення. Але в кінцевому підсумку Росія і Україна повинні самі вирішити його. Все, що ми у Сполучених Штатах зможемо зробити, ми зробимо", - заявив Помпео.

Своєю чергою очільник МЗС Володимир Макей висловив готовність надати Білорусь як майданчик для будь-яких зустрічей і переговорів.

Нагадаємо, раніше переговори з Помпео провів міністр закордонних справ України Вадим Пристайко. Держсекретар США запевнив у повній підтримці України в справі припинення агресії РФ.

Також Помпео зазначив, що зустріч президентів Зеленського і Трампа, яка відбулася у вересні 2019 року у Нью-Йорку, була "дуже гарною".

Плейлист 27 відео Війна на Сході України. Актуальне

Найактуальніші новини зі Сходу України та зони проведення ООС дивіться у добірці сюжетів ТСН.

Війна на Сході України. Актуальне

Залиште свій коментар

Вибір редакції