Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія нагнала на Донбас танків більше, ніж є у Британії, Франції та Німеччині разом узятих – Волкер

Американець вважає, що військова присутність РФ у регіоні є очевидною і не вимагає додаткових доказів.

Росія однозначно присутня у збройному конфлікті на сході України та діє на боці так званих бойовиків "ДНР" і "ЛНР". Про це в інтерв’ю Bild заявив спеціальний представник Держдепу США у справах України Курт Волкер.

"Окупована територія насправді дуже маленька, але там танків більше, ніж у Великої Британії, Франції та Німеччини разом узятих. У 2014 році їх ще там не було. Тобто вони звідкілясь прибули", - зауважив американець. "І я вам кажу: це на 100% російське озброєння. У мене просто не вистачає уяви, щоби повірити, що це озброєння потрапило туди звідкілясь іще", - додав він.

ВідеоКурт Волкер заявив, що самопроголошені "ДНР" та "ЛНР" мають зникнути

На дискусії в "Hudson Institute" він зазначив, що так звані республіки створила Росія, аби замаскувати свою роль у конфлікті і зміцнити протистояння. Вони не відповідають українській Конституції і не мають права на існування.

Курт Волкер заявив, що самопроголошені "ДНР" та "ЛНР" мають зникнути

Волкер визнав, що якби спостерігачі ОБСЄ фіксували не лише кількість зброї, але й її серійні номери та походження, доказова база була б забезпечена, але це не входить в обумовлені сторонами повноваження місії. "В ОБСЄ там визначена задача. Було б непорядним ставити її в ситуацію, котра може виявитися для неї небезпечною. Тим не менше, я кажу: якщо ця інформація була б доступна в Німеччині, Франції, США чи десь іще, то в нас не було б жодних сумнівів стосовно того, що відбувається", - заявив дипломат.

Разом із тим Волкер відкинув аргументацію, що присутність російських танків на сході України є недоведеною. "Я знаходжу це дивним. Чому потрібно доводити щось, що можна бачити власними очима?", - сміється представник США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції