Росія, насамперед, видасть свої паспорти бойовикам "Л/ДНР" - Тука

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На окупованих територіях вже складені відповідні списки.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука повідомив, що на першому етапі видавання російських паспортів в ОРДЛО їх отримають, насамперед, місцеві бойовики.

Про це він розповів в ефірі Oboz TV.

За його словами, видавання паспортів відбуватиметься у три етапи: спочатку їх отримають бойовики, потім чиновники-колаборанти, а вже згодом роздаватимуть всім охочим.

"Треба розуміти, в чому полягає підлість цього кроку. Росія внесла зміни у власне законодавство. Вона діє виключно в рамках свого суверенітету, начебто не порушує жодних міжнародних угод і домовленостей. Те, що це не відповідає духу Мінських домовленостей – це політична оцінка, а з юридичної точки зору дуже важко притягти до конкретної відповідальності", – зазначив Тука.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін своїм указом спростив процедуру надання російського громадянства жителям самопроголошених так званих "ДНР" і "ЛНР". Українські дипломати висловили рішучий протест проти цього. Президент Петро Порошенко виступив із терміновим зверненням щодо цієї ситуації. Дії РФ засудили і в штабі переможця президентських виборів Володимира Зеленського. В українському уряді закликали мешканців окупованих територій не приймати російські паспорти.

ВідеоРосія вже завезла паспорти РФ в ОРДЛО і анонсує їхню масову роздачу українцям

Цього тижня російський президент Володимир Путін оголосив про запровадження спрощеного режиму отримання російського громадянства для жителів окупованих територій Донбасу. Очільник українського МЗС назвав це "новим паспортним етапом окупації". Рада безпеки ООН зібралася на термінове засідання. Але поки дипломати засуджують таку політику на словах, бійці на Донбасі бачать вже реальні дії ворога.  

Росія вже завезла паспорти РФ в ОРДЛО і анонсує їхню масову роздачу українцям

Залиште свій коментар

Вибір редакції