Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія не має "червоних ліній" і завжди готова до відкритої війни - Порошенко

Україна ж лише бореться за відновлення миру та суверенітету.

Росія завжди готова на будь-які агресивні дії, у тому числі початку відкритої війни.

Про це в інтерв'ю сербському каналу РТС розповів президент України Петро Порошенко, передає йоо прес-служба.

"По-перше, для Росії нема "червоних ліній". Якщо в січні 2014 року ви б спитали мене: чи можливо, що Росія здійснить збройну агресію проти України? Я би сказав, що це неможливо. Те ж саме з Кримом. Для Росії нема "червоних ліній", в тому числі й відкрита війна", - каже він.

Порошенко додав, що конфлікт на Донбасі не є заморожений, а навпаки перебуває у фазі гарячої війни. Він зазначив, що Україна бореться лише а відновлення суверенітету та миру, іншої мети немає.

Президент України нагадав про три документи, які є важливими для врегулювання конфлікту: Мінські угоди від 5 та 19 вересня 2014 року, а також від 12 лютого 2015 року. 

"Цей комплекс заходів включає виведення іноземних військ та військової техніки з української території. Зараз на окупованих територіях 700 російських танків, більше тисячі артилерійських систем, більше 300 систем залпового вогню, ніж має на озброєнні німецький Бундесвер. Це справжня агресія проти суверенної і незалежної держави Україна", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко сподівається, що сербська сторона підтримає запровадження миротворчої місії ООН на окупованих українських територіях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції