Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія озброює, керує, тренує та воює разом із сепаратистами на Донбасі – Тіллерсон

Про зняття санкцій в теперішніх обставинах Москві можна навіть не мріяти.

Росія озброює, керує та воює на боці бойовиків на сході України. Так вважає державний секретар США Рекс Тіллерсон, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На засіданні Ради міністрів ОБСЄ у Відні американець різко розкритикував дії Москви. Головний дипломат США вкотре наголосив, що Росія не виводить військ із Донбасу і продовжує окупацію Криму, тому про зняття санкцій наразі не йдеться. "Росія озброює, керує, тренує та воює разом з антиурядовими силами. Ми закликаємо Росію та її поплічників припинити переслідування, залякування та напади на спеціальну моніторингову місію ОБСЄ", - заявив Тіллерсон.

ВідеоРекс Тіллерсон закликав РФ припинити підтримку бойовиків

Український колега Тіллерсона, міністр закордонних справ Павло Клімкін додав, що тоді як світ говорить про повернення до часів холодної війни, на українській землі Росія веде війну справжню. "Росія веде справжню війну – проти нас, проти Європи та європейських цінностей. Воюють російські війська без розпізнавальних знаків, але з танками та зброєю – на українській землі", - нагадав Клімкін.

Як уже повідомлялося, Сполучені Штати вважають, що агресія Росії в Україні загрожує безпеці всієї Європи. "Російська агресія в Україні залишається найбільшою загрозою для європейської безпеки і вимагає постійної трансатлантичної єдності у протистоянні цій загрозі. Наші союзники в НАТО рішуче підтримують суверенітет України та її територіальну цілісність. Ми не приймаємо зусилля Росії, яка намагається змінити міжнародно визнані кордони України, і не визнаємо незаконну окупацію Криму Росією", - наголосив Тіллерсон. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції