Росія розсекретила плани щодо "другої фази" війни в Україні

Дата публікації
Перегляди
40к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія розсекретила плани щодо "другої фази" війни в Україні

Фото: Associated Press

Росія під час "другої фази" війни проти України планує повністю захопити Донбас та південь України, а також забезпечити сухопутний коридор до Криму.

Заступник командувача російських військ ЦВО генерал-майор Рустам Міннекаєв заявив, що "друга фаза" війни почалася "буквально два дні тому".

Про це пише російське пропагандистське видання ТАСС.

"Армія Росії під час другої фази спецоперації планує встановити повний контроль над Донбасом та Південною Україною, забезпечити коридор до Криму", - заявив Міннекаєв.

За словами командира окупантів, контроль над Донбасом дозволить забезпечити Росії не лише сухопутний коридор до українського Криму, а й "впливати на життєво важливі об'єкти українських військових сил, чорноморські порти, через які здійснюються постачання сільськогосподарської, металургійної продукції до інших країн".

"Контроль над Півднем України — це ще один вихід до Придністров'я, де також відзначаються факти утисків російськомовного населення. Зважаючи на все, ми зараз воюємо з усім світом, як було у Велику Вітчизняну війну, вся Європа, весь світ проти нас був. І зараз те саме, вони ніколи не любили Росію", — сказав Міннекаєв.

Він також заявив, що російська армія нібито "жодних втрат не зазнає".

Нагадаємо, за минулу добу, 21 квітня, українські захисники ліквідували 200 російських окупантів. Сьогодні втрати окупантів складають 21200 осіб.

Крім того, стало відомо, що російські крилаті ракети, якими РФ атакує українські місті з початку повномасштабного вторгнення, оснащені електронікою розробленою в 60-х роках минулого століття.

Читайте також:

Наступна публікація