Росія відмовилась підтримати Великоднє перемир’я на Донбасі – Геращенко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Воно мало запрацювати з опівночі 19 квітня.

Російська сторона у Тристоронній контактній групі відмовилась підтримати оголошення Великоднього перемир’я на Донбасі.

Про це у своєму Facebook написала перша віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко.

"6 годин сьогодні тривала скайп-конференція ТКГ і групи з безпеки, на якій обговорювали ініціативу Великоднього перемир‘я. Переговори тільки-но завершилися. Безрезультатно. РФ відмовилася підтримати ініціативу України оголосити перемир‘я на свято, відмовилася взяти відповідальність за дотримання тиші на Донбасі", - заявила вона.

За її словами, під час конференції так і не з’явився представник Росії у ТКГ Борис Гризлов, а замість нього РФ представляв дипломат Кульмугамедов.

"Великоднє перемир‘я мало вступити в силу 19 квітня опівдні. Представник України в ТКГ Євген Марчук звинуватив у зриві домовленостей Росію і її президента В. Путіна, який не зацікавлений в деескалації і закінченні війни на Донбасі. Й немає жодного сигналу, щоб РФ готова була змінити позицію, навпаки, чекає послаблення України і все для цього робить", - підкреслила Геращенко.

6 годин сьогодні тривала скайп -конференція ТКГ і групи з безпеки, на якій обговорювали ініціативу пасхального...

Опубліковано Iryna Gerashchenko Четвер, 18 квітня 2019 р.

Нагадаємо, 12 квітня президент України Петро Порошенко повідомляв, що Україна ініціювала оголошення Великоднього перемир’я на Донбасі від опівночі 19 квітня.

ВідеоНа Донбасі великоднє перемир’я не протрималося і півгодини

Оголошене та порушене. На Донбасі мало розпочатися великоднє перемир’я, командирів зобов'язали не відкривати вогню без загрози життю бійців. Проте святковий мир не протримався і півгодини.  

На Донбасі великоднє перемир’я не протрималося і півгодини

Залиште свій коментар

Вибір редакції