Росія відновила три армії. Полторак заявив про нарощення сил ворога біля кордону України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Агресор не має потужностей на повномасштабну агресію, але збільшує ресурс.

РФ розгорнула на кордоні з Україною потужне угрупування з близько 80 тисяч особового складу та понад тисячу артилерійських систем. Про це заявив міністр оброни України Степан Полторак.

"Там приблизно 80 тисяч особового складу, 900 танків, понад 1000 артсистем, більше 400 установок залпового вогню. Росія відновила три армії, завданням яких за часів холодної війни було створювати напруженість в Європі", - наголосив глава Міноборони в інтерв’ю "Обозревателю".

Він додав, що Росія будує потужний кордон, який зможе використовувати для початку відкритої агресії.

"На сьогодні, за даними розвідки, в Росії немає угруповання, здатного провести повномасштабну агресію проти України. Але створена інфраструктура дає можливість наростити військовий ресурс в період від двох тижнів до двох місяців, в основному силами Західного і Південних військових округів", - підсумував він.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко розповів про загарбницькі плани РФ щодо України. За словами українського гаранта, на Донбасі воюють до 50 тисяч "російських волонтерів". Також у різні періоди там перебували від 2,5 тисячі 10 тисяч кадрових військових РФ. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції