Росіяни використовують нову тактику в зоні відчуження ЧАЕС: яка ситуація у найближчих населених пунктах

Дата публікації
Перегляди
28к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росіяни використовують нову тактику в зоні відчуження ЧАЕС: яка ситуація у найближчих населених пунктах

Фото ДСП "Чорнобильська АЕС"

Нових жертв серед мешканців немає.

Російські окупанти використовують нову тактику у Київській області, а саме в зоні відчуження ЧАЕС. Вони обстрілюють найближчі населені пункти з повітря та швидко тікають.

Про це 18 березня повідомив голова Громадської ради при Державному агентстві України з управління зоною відчуження Олександр Сирота.

"Окупанти використовують нову тактику - "вистрілив з городу та звалив у Зону", те ж саме стосується літаків - вилітають, розряджають боєкомплект над хатами у людей і тікають назад", - написав він.

За його словами, з Іванкова й інших населених пунктів Київського напрямку декого випустили в сторону зони відчуження, напевно, щоб люди виїжджали до Білорусі і створювали потрібну картинку для пропагандистських російських ЗМІ. 

"Охочих небагато, але дехто тимчасово осів по селах біля ЗВ. Нових жертв серед цивільних наразі немає", - розповів Сирота.

У Дитятках із продуктами ситуація більш-менш стабільна. Зі Страхолісся людям привозять безплатно рибу, українці діляться запасами між собою. Кілька спроб мародерства у селі призвели до нещасних випадків з кінцівками у фігурантів, додав Сирота. 

Нагадаємо, що у Чорнобилі Київської області російські окупанти пограбували офіси підприємств та вивозять усе - від спецодягу до комп'ютерів.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація