Росіяни вважають операцію на Бахмутському напрямку трампліном для літнього наступу – Defense Express

Росіяни вважають операцію на Бахмутському напрямку трампліном для літнього наступу – Defense Express

Часів Яр та околиці на мапі / Фото: Deepstatemap

Якщо дивитися лише на те, що відбувається навколо Часового Яру, й не дивитися на інші точки Бахмутського напрямку, таким чином ми спрощуємо завдання росіянам, вважає Іван Киричевський.

Завдання ЗСУ полягає не лише в тому, щоб перемолоти ворога навколо Часового Яру.

Про це військовий експерт Defence Express Іван Киричевський сказав в етері телеканалу "Еспресо".

"Ситуація біля Часового Яру є для нас дуже важливою психологічною точкою, там постійно тривають складні бої. Але якщо дивитися на ситуацію на Бахмутському напрямку, то росіяни намагаються наступати по 60-кілометровій ширині фронту, який починається від Часового Яру і йде до Білогорівки Луганської області. Щоб відкрити шлях для просування на Краматорськ і Слов'янськ, росіяни атакують саме по такому широкому напрямку. І акцентуючи лише на подвигах наших захисників лише в районі Часового Яру, ми ігноруємо подвиги наших захисників на інших ділянках Бахмутського напрямку, які теж роблять свою справу в умовах дефіциту ресурсів", – наголосив Киричевський.

За словами військового експерта, якщо весь час дивитися лише на те, що відбувається навколо Часового Яру, і не дивитися на інші точки Бахмутського напрямку, таким чином ми спрощуємо завдання росіянам.

"Для наших військ завдання стоїть не лише перемолоти росіян у районі Часового Яру. На Бахмутському напрямку завдання полягає в тому, що нам потрібно максимально ускладнити ворогові завдання щодо переходу до їхнього літнього наступу. Тобто саме операцію на Бахмутському напрямку росіяни вважають трампліном для наступу. Якщо трамплін буде поламаний, наступ теж поламається. На жаль, ціна питання значно вища, ніж просто дивитися, скільки кілометрів росіянам залишилося до Часового Яру та чи встигнуть вони до 9 травня, чи ні", – додав Киричевський.

Нагадаємо, окупанти отримали наказ від Путіна про захоплення Часового Яру до 9 травня.

Читайте також провідні новини дня:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація