Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росіянин-соратник Гіркіна вимагає спростування від газети "Новоросія" через фото в статті про українських націоналістів

Світлиною поборника "руського міра" з неонацистськими татуюваннями проілюстрували матеріал про нібито фашистську ідеологію в Україні.

Учасник терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" росіянин Антон Раєвський обурився через публікацію свого фото в пропагандистській газеті "Новоросія". Ним в агітці ілюструють матеріал про начебто засилля фашистської ідеології в сучасній Україні.

Матеріал зі світлиною було оприлюднено ще в грудні 2017 року. На фотографії Раєвський зображений голим по пояс, на його грудях видно татуювання у вигляді орла зі свастикою, а інше тату з портретом Гітлера на лівому плечі закриває книга. Поряд із чоловіком лежить зброя.

Антон Раєвський вимагає спростування

"Я офіційно звертаюся до головного редактора газети "Новоросія" Дмитра Дезорцева дати пояснення з приводу публікації моєї фотографії та вимагаю в наступному номері газети "Новоросія" дати спростування, вказавши, що зображений на фотографії – не український націоналіст, а російський націоналіст Антон Раєвський, який воював на боці ДНР і ЛНР в 2014 і в 2015 роках", - написав він на своїй сторінці в соцмережі.

Про Раєвського раніше було відомо, що він є жителем російського міста Орел, колись був активним учасником праворадикальних російських організацій та сповідував націонал-соціалістську ідеологію, а тепер воліє називати себе "православним монархістом". Разом з Ігорем Стрєлковим-Гіркіним у 2014 році брав участь у захопленні міста Слов’янськ Донецької області, став командиром "мотострілецького взводу" терористів, дістав поранення. У 2015 році воював на боці терористів у Луганській області. Згодом висловив жаль через те, що вирішив брати участь у подіях на Донбасі.

ВідеоВся правда про ЛНР та Новоросію. Сповідь трьох "захисників"

Залиште свій коментар

Вибір редакції