Російська армія активно готується до агресивних бойових дій - Турчинов

Військові навчання в РФ відбуваються в безпосередній близькості від східного кордону нашої країни.

Збройні сили Росії проводять активну підготовку до ведення агресивних бойових дій, що є прямою загрозою для України. Про це заявляє секретар РНБО Олександр Турчинов.

Він нагадав, що за наказом президента Російської Федерації Володимира Путіна о 4 ранку  8 лютого розпочалась перша у 2016 році комплексна раптова перевірка бойової готовності збройних сил Російської Федерації. До неї залучені війська Південного військового округу збройних сил Російської Федерації, окремі з'єднання і частини Центрального ВО, Повітрянодесантних військ та військово-транспортної авіації Повітряно-космічних сил збройних сил Російської Федерації, зокрема 8500 в/с, понад 900 од. бойової та спеціальної техніки, 200 літаків та вертольотів, 50 кораблів.

"Офіційна мета перевірки – оцінка рівня готовності керівного складу до управління підпорядкованими військами (силами) у ході їх розгортання, а також організації взаємодії та бойового застосування міжвидового угруповання військ.

Зазначена перевірка включатиме відпрацювання питань приведення визначених військ (сил) до вищих ступенів бойової готовності та виходу з'єднань і частин до районів оперативного призначення; перекидання військ на великі (до 3 тис. км) відстані залізничним та повітряним шляхом; розосередження авіації на оперативних аеродромах; захист важливих державних і військових об'єктів", - зазначив Турчинов.

Він також додав, що 9 лютого корабельні пошукові ударні групи, а також корабельні ударні групи Чорноморського Флоту та Каспійської флотилії почали "виконання завдань із забезпечення сприятливого оперативного режиму в акваторії Чорного та Каспійського морів". Корабельні тральні групи зі складу з'єднань мінно-тральних кораблів у взаємодії з морською авіацією відпрацьовують пошук підводних човнів та мін умовного противника. Кораблі забезпечення приведені у готовність для ресурсного забезпечення сил на морі.

"Всі ці військові навчання відбуваються в безпосередній близькості від східного кордону нашої країни. Більше того, в межах комплексної раптової перевірки бойової готовності збройних сил Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях проводяться навчання так званих 1-го та 2-го армійських корпусів. Це зайвий раз свідчить, що ці окупаційні підрозділи є невід'ємною складовою російських збройних сил", - наголошує секретар РНБО.

"Підсумовуючи, можна констатувати, що збройні сили Росії, із 1 і 2 армійськими корпусами та іншими підрозділами окупаційних військ, розгорнутими на тимчасово неконтрольованій території України, проводять активну підготовку до ведення агресивних бойових дій, що є прямою загрозою для нашої країни", - зазначив Турчинов.

ВідеоТурчинов відповів на фразу Путіна про кордони України

Раніше радник президента Юрій Бірюков заявляв, що на окупованих територіях Донбасу навчання 1 і 2 армійських корпусів проводять вищі військові чини РФ. За його інформацією, це генерал-лейтенант Сердюков (перший заступник командувача Південного військового округу РФ) і полковник Качура (заступник командира 35 армії ЗС РФ).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: