Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російська пропаганда "повісила" на Україну поранених біля Донецької фільтрувальної станції

Хоча єдина логічна пояснення обстрілу – потреба звинуватити Україну в картинці для ЗМІ.

Троє цивільних поранені поблизу Донецької фільтрувальної станції. Це працівники, які чистили дорогу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Російські пропагандисти вже встигли звинуватити українську армію в обстрілі цієї території. Нині неподалік станції, яка забезпечує водою переважно окуповану частину Донбасу, патрулює ОБСЄ. Щоправда, коли спостерігачі на місці, окупанти не стріляють. Станція розташована в так званій сірій зоні – між позиціями української армії та бойовиків. Навіщо стріляти по цьому об’єкту, де немає позицій окупантів, на передовій не розуміють – бійці точно знають, що, окрім мирних, там нікого немає: "Ми спостерігаємо: техніку підвозять, працівників. Не спостерігаємо озброєних формувань".

ВідеоТроє цивільних поранено поблизу Донецької фільтрувальної станції

Це працівники, які чистили дорогу. Російські пропагандисти вже встигли звинуватити Українську армію. 

Троє цивільних поранено поблизу Донецької фільтрувальної станції

Натомість бойовиків спостерігають на їхніх позиціях, де вивішені три прапори, один із яких – російський. Триколор тріпочеться над позиціями окупантів, які намагаються переконати всіх, що війна на Донбасі – внутрішній громадянський конфлікт України. "Там є росіяни, звичайно", - не мають сумнівів українські військові. Хоча зараз ситуація відносно спокійна, питання на передовій лише одне: наскільки це надовго. Що загострення після перемир’я станеться – армійцям підказує досвід усіх минулих свят.

Як повідомлялося, 10 січня в районі села Крута Балка троє співробітників компанії "Вода Донбасу" були поранені в результаті обстрілу.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Вибір редакції