Російські бойовики, попередньо, відвели війська від Станиці Луганської - Кучма

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українська сторона чекає підтвердження від ОБСЄ.

Представник України в Тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма розповів, що Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ найближчим часом проведе верифікацію відведення військових з району Станиця Луганська з обох сторін і представить остаточний висновок.

Про це пише "Інтерфакс-Україна".

За словами, Кучми російські найманці вже нібито відійшли.

"За нашими попередніми даними, війська з російської сторони були відведені. Однак, СММ ОБСЄ повинна підтвердити цей факт", — сказав він.

Як повідомлялося, на початку наступного тижня до Станиці Луганської приїде спеціальна урядова комісія. Раніше ж спостерігачі ОБСЄ зафіксували, що обидві сторони конфлікту відвели свої передові позиції на певну відстань у бік свого тилу. Розвести війська тут намагаються ще від 2016 року

ВідеоРозведення сил на фронті: Кучма відвідав Станицю Луганську

Україна йтиме до миру, не втрачаючи жодного зі своїх національних інтересів. Про це заявив керівник української делегації в Тристоронній контактній групі. Леонід Кучма сьогодні відвідав Станицю Луганську, аби перевірити, як відбувається розведення сил. Воно має завершитися 29 червня опівдні.  

Розведення сил на фронті: Кучма відвідав Станицю Луганську

Залиште свій коментар

Вибір редакції