Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські кораблі та авіація піднялися за тривогою через українські навчання в Азовському морі

Український флот засвідчив свою присутність та вміння на Азові.

Військові навчання на межі бойового зіткнення відбулися в Азовському морі. У штабі Об'єднаних сил повідомили, що під час виходу українських кораблів на стрільби росіяни підняли свою авіацію та направили в бік Маріуполя одразу чотири своїх судна, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

З маріупольського порту у море виходять українські кораблі – усе по-бойовому, кулемети споряджені, гармати розчохлені. "Зараз відпрацьовувався елемент атаки надводних кораблів противника з виконанням практичної артилерійської стрільби в умовах обмеженої видимості", - розповів командир тактичної групи "Маріуполь" Юрій Федаш. Легенда навчань – бій з умовним ворогом, аж раптом розвідка доповідає, що з боку Криму підходить противник реальний: 4 кораблі ФСБ РФ, також у повітря піднялися їхні літаки.

ВідеоУкраїнські військові провели навчання в Азовському морі

Військові навчання на межі бойового зіткнення. Сьогодні в штабі Об'єднаних сил повідомили, під час виходу українських кораблів на стрільби, росіяни підняли свою авіацію та направили в бік Маріуполя одразу 4 своїх судна. Для чого? І чому відступили? – дивіться у сюжеті.

Українські військові провели навчання в Азовському морі

Командування Об’єднаними силами вирішує відправити на перехоплення кораблів  супротивника броньовані катери – вони мало помітні на радарах, та й візуально побачити у тумані їх важко. На швидкості у 25 вузлів вони заходять між  сектором  навчань та кораблями РФ, пускають дими, маневрують і стежать за переміщеннями противника. Тепер ті, як на долоні, українські ж кораблі навпаки – десь у тумані.

Одночасно на узбережжі Донецької області свої батареї розгортають бійці морської артилерії. Наостанок у повітря здіймається українська бойова авіація – винищувачі та гелікоптери. Спливають напружені хвилини, і російські офіцери  вирішують просто поговорити по радіо. "Постійно здійснювали запити щодо наших дій, на що ми спокійно відповідали: "Діємо за планом". Жоден з російських кораблів не підійшов ближче, ніж потрібно. Таким чином, ми показали – нехай окупант знає, що в нас такі сили є, і нам є, чим відповісти", - розповів командувач ООС Сергій Наєв.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції