Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські окупанти активізували набір в ряди бойовиків "Л/ДНР"

Місцеві чоловіки уникають призову

Російське окупаційне командування з початку року активізувало призовну кампанію на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях, йдеться на сайті Міністерства оборони України.

За даними Головного управління розвідки Міноборони, агітацію проводять усі "місцеві ЗМІ".

Повідомляється, що чоловіків заохочують нібито високими зарплатами.

"Російські пропагандисти для мотивації чоловіків призовного віку проходити військову службу у складі з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК обіцяють їм нібито високе фінансове забезпечення. При цьому, замовчується посилення вимог до особового складу у підрозділах окупантів і введення нових видів покарань, у т.ч. суттєвого зниження розмірів щомісячних грошових виплат за найменші порушення", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, попри агітацію окупантів, більшість потенційних призовників намагаються уникнути призову і виїхати для пошуку роботи за межі тимчасово окупованої території.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бойовики ОРДЛО проводять приховані заходи щодо обмеження виїзду призовного контингенту до Росії для працевлаштування.

Відео Путін заявив, що бойовики на Донбасі отримують важку артилерію і танки "від держав, які їм симпатизують"

Путін знайшов дивовижне пояснення, звідки у бойовиків на окупованих східних українських територіях взялася військова техніка. Під час щорічної пресконференції на запитання нашого колеги з "УНІАН" Романа Цимбалюка про те, коли ж господар Кремля ухвалить рішення про розформування окупаційних адміністрацій в Донецьку та Луганську, Путін відповів – адміністрації, мовляв, законні, сформовані з місцевих, а от танки та важку артилерію бойовики отримують від держав, які їм симпатизують.  

Путін заявив, що бойовики на Донбасі отримують важку артилерію і танки "від держав, які їм симпатизують"

Залиште свій коментар

Вибір редакції