Російські спецслужби збирають у бойовиків "ДНР" копії паспортів українських родичів

За повідомленням нардепа Дмитра Тимчука, дані вимагають у "військовиків" першого і другого "АК ДНР".

Спецслужби РФ на Донбасі вимагають від бойовиків "1-го АК ДНР" та "2-го АК ДНР" представити їм повні дані про родичів, що проживають на неокупованій території України.

Так, вимагають навіть копії паспортів. Про це повідомив у Facebook нардеп і координатор "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук.

"Представники спецслужб РФ на Донбасі вимагають від "військовослужбовців" "1-го АК ДНР" і "2-го АК ЛНР", що мають родичів на неокупованій території України, надати повні дані про цих осіб, аж до копій паспортів", — написав Тимчук.

ВідеоПАРЄ заявила про відповідальність Росії за всі події у так званих "ДНР" та "ЛНР"

За його словами, такі заходи російських спецслужб спрямовані на збір даних про українських громадян, щоби потім мати змогу їх шантажувати. 

"Ці заходи спрямовані на збір інформації про громадян України з їх подальшим шантажем фактами наявності родичів-"військовослужбовців" російсько-терористичних військ з подальшим можливим залученням до підривної діяльності проти України", — повідомив нардеп.

Нагадаємо, минулого тижня Служба безпеки України зібрала рекордний список російських агентів та інформаторів бойовиків. Так, стало відомо, що добровільних зрадників України, готових наводити артилерію на власні села, побільшало.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: