Російські війська "драпають": Пригожин закликав Герасимова та Шойгу приїхати на фронт і померти "героями"

Російські війська "драпають": Пригожин закликав Герасимова та Шойгу приїхати на фронт і померти "героями"

Власник "Вагнера" Євген Пригожин закликав Шойгу та Герасимова особисто прибути на фронт / Скриншот

Пригожин закликав підняти "з пістолетами армію, щоб уперед йшли".

Власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що російські війська тікають з району села Берхівка в Бахмутському районі та закликав особисто прибути на фронт очільника Генштабу РФ Валерія Герасимова та міністра оборони Сергія Шойгу.

Відповідна заява з’явилася в Телеграм-каналі Пригожина 5 червня.

Так, власник ПВК "Вагнер" в істериці заявив про начебто звільнення українськими військами частини села Берхівка в Бахмутському районі. Він також заявив про втечу звідти російськи військ.

"Коли ГШ і Шойгу перегруповувалися і ставали вздовж Берхівського водосховища, вони казали, що це для того, щоб захистити населений пункт Берхівка, тому що дуже вигідні позиції. Зараз частина населеного пункту Берхівка вже втрачена", – сказав Пригожин.

"Драпають" війська по-тихеньку. Сором! Шойгу, Герасимов, закликаю вас: приїжджайте на фронт! Підніміть з пістолетами армію, щоб уперед йшли! Давайте, ви зможете! А якщо не зможете, помрете героями", – закликав власник "Вагнера".

Нагадаємо, 4 червня Пригожин занив про втрату позицій, чим підтвердив інформацію від Міноборони України про певне просування українських військ на околицях Бахмута: "Є інформація, що там уже виставлені наглядові пости ЗСУ".

За день до цього Пригожин анонсував, що його найманці поїдуть з Бахмута воювати до Бєлгородської області РФ і не проситимуть дозволу в Міноборони.

Коментуючи ситуацію в Бахмуті 4 червня, речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий заявив, ворог не був готовий до того, що українські війська побудують ешелоновану оборону, застосовуючи всі новітні засоби. Тож окупанти фактично опинилися в пастці.

Зауважимо, Пригожин напередодні також скаржився, що 17 травня його бойовиків під час відходу з Бахмута розстріляли кадрові російські військові, якій ще й замінували там дороги. Інцидент стався біля сіл Опитне та Озарянівка.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація