Російські ЗМІ розповсюдили звернення матері полоненого Агєєва до омбудсмена РФ

Агєєв не отримує повноцінної підтримки від російської сторони.

Мати полоненого російського військового Віктора Агєєва Світлана 31 серпня звернулася з листом до Уповноваженого з прав людини в Росії Тетяни Москалькової.

Як пише "Новая газета", мати полоненого єфрейтора повідомляє, що після затримання Агєєв не отримує повноцінної підтримки від російської сторони.

Видання пише, що жінка просить Москалькову "посприяти в отриманні інформації про сина" через українського омбудсмена, а також пропонує їй відвідати Агєєва в СІЗО м. Старобільська. А також скаржиться, що, що не отримує ніяких відомостей про сина, не дивлячись на її постійні контакти з російськими консулами на території України.

"Досі з моїм сином не зустрівся представник консульської служби [Росії]. Мною було надіслано повідомлення електронною поштою в консульську службу в м.Харкові (по телефону мене не з'єднали з консулом), але досі немає відповіді. Також не ясний результат мого прохання про надання матеріальної допомоги по оплаті праці адвоката ", - пише Агєєва омбудсмену.

ВідеоЗахоплений у полон росіянин Віктор Агеєв зізнався, що є кадровим військовим

ЗМІ також повідомляють, що жінка переконує, у невиконанні обов'язків адвокатом Віктором Чевгузом, з яким вона раніше підписала договір, "не працює з невідомих причин, на зв'язок не виходить". "Коли ми домовлялися з ним, я сказала, що не зможу платити за його послуги дві тисячі євро, сама не потягну. Вирішили, що попросимо консулів надати матеріальну допомогу, і ті сказали, що будуть вирішувати питання зі своїм керівництвом".

Нагадаємо, що росіянин Віктор Агєєв був полонений українськими військовими 24 червня 2017 року Луганській області на блокпосту бойовиків "ЛНР". На допиті росіянин назвав себе контрактними військовослужбовцям армії РФ, пізніше його слова підтвердила і мати, розповівши, що травнем 2017 року Агєєва присвоїли звання єфрейтора. У Міноборони РФ заявляють, що Віктор Агєєв ніколи не перебував на контрактній військовій службі в Росії.

22 липня Світлана Агєєва разом зі спецкором "Нової" прибула в Старобільськ, де змогла відвідати сина з короткостроковим побаченням.

Залиште свій коментар