Російських найманців не пускають у відпустки до РФ: один з офіцерів хотів накласти на себе руки - ГУР

Офіцерському складу пропонують підписувати нові контракти або звільнятися з негативною характеристикою.

Командування російських окупаційних військ призупинило на невизначений термін звільнення офіцерів із військової служби, а також припинило давати їм відпустки з виїздом на територію Росії.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУР Міноборони у Facebook.

Зазначається, що за інформацією відомства, офіцерському складу пропонують підписувати нові контракти або звільнятися з негативною характеристикою, що унеможливлює подальшу військову службу в будь-яких російських силових структурах.

Окрім того повідомляється, що у з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ зростає кількість випадків ухилення від військової служби серед молодших офіцерів, що змушує російське командування припинити давати їм відпустки з виїздом на територію Росії, навіть у разі смерті близьких родичів.

Обстановка на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей станом на 1 серпня Командування російсь...

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 1 серпня 2017 р.

"Офіцер 2 АК (Луганськ) ЗС РФ лейтенант Єфименко Костянтин Олександрович через відмову командування надати йому відпустку за сімейними обставинами з виїздом у РФ намагався накласти на себе руки, завдавши собі ножового поранення грудної клітини. Офіцера доправили до лікарні м. Кадіївка", - розповіли в прес-службі української розвідки. 

Раніше повідомлялося, що на Донбасі продовжує зростати кількість небойових втрат у з'єднаннях і частинах бойовиків та ЗС РФ. В одному з підрозділів 6 окремого мотострілецького полку (Кадіївка) 2 АК російський офіцер під час "сеансу виховання" побив дерев'яною палицею чотирьох підлеглих. За даними розвідників, один із побитих помер, двоє втекли з військової частини, а ще один намагався покінчити життя самогубством. 

Залиште свій коментар