Російський політолог пояснив, чи є вибухи в Криму катастрофою для Путіна, та порівняв ситуацію з 1943 роком

Дата публікації
Перегляди
16к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Російський політолог пояснив, чи є вибухи в Криму катастрофою для Путіна, та порівняв ситуацію з 1943 роком

Фото: Getty Images

Очільник Кремля вже не може зупинити наступ в Україні.

Російський політолог Дмитро Орешкін заявив, що вибухи в Криму не є катастрофою для Путіна і порівняв ситуацію на фронті в Україні з 1943 роком.

Про це він розповів 18 серпня в ефірі програми "Честное слово" на Youtube-каналі "Популярная политика".

"Вибухи в Криму - це ще не катастрофа для внутрішнього споживача в Росії. Катастрофа у Путіна - це, коли йому стукають у двері, заходить п'ять генералів і кажуть: "Володимире Володимировичу, ви заарештовані за те, і те, і те". Оце для Путіна катастрофа. А поки що він контролює ситуацію і усім розповідає по телевізору, що ми рухаємося по вірному курсу, що все у нас чудово, що увесь Захід в жаху від нашої оборонної міцності", - говорить експерт.

Водночас Орешкін додає, що наразі ситуація з пропагандою в РФ схожа на 1940 рік, а події на фронті в Україні дуже схожі на 1943 рік, коли фашисти, попри перелам, все одно, вже не могли не наступати.

"Це дуже схоже на те, як радянським людям розповідали після того, як Сталін не зміг перемогти Фінляндію. А радянські люди вірили, що ми відсунули кордон від Ленінграда, ми його захистили. Водночас Гітлер, який не слухав сталінську пропаганду, а дивився на карту і результати військових дій, зрозумів, що Червона армія доволі тухла структура і слабка. Звідси у травні 1940 року Гітлер дав команду розробляти детальний план нападу на Радянський Союз. І цей план виходив з того, що через 5-6 місяців ці 4-5 млн армії будуть перемолоті. Так воно і було. Перша армія була перемолота, і через 10 тижнів німці взяли у кліщі Ленінград, а через 16 тижнів були у Хімках. А Путін вже 25 тижнів танцює танці навколо Донецької і Луганської областей. Зараз, я думаю, процес йде швидше, ніж агресія Гітлера. Наразі ситуація як у 1943 році, коли фашисти змушені були наступати, але ситуація вже переломилася, вже працює лендліз, вже навчилися воювати", - говорить політолог.

Більше того він додає, що Путін, як і фашисти, не може зупинити наступ, бо тоді одразу вперед піде Україна.

Нагадаємо, 24 лютого Росія напала на Україну, завдавши серію ракетних та авіаударів по наших містах, зокрема і по Києву. Широкомасштабне вторгнення триває вже 176-й день (війна 8 років). Окупанти продовжують руйнувати українські села, селища і міста крилатими ракетами та авіабомбами, вбиваючи мирне населення та завдаючи нищівних руйнувань інфраструктурі.

Читайте також:

Мапа боїв на 18 серпня: росіяни масовано обстрілюють прикордонні регіони

Мапа боїв на 18 серпня: росіяни масовано обстрілюють прикордонні регіони

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Автор
Тетяна КурпітаТетяна Курпіта
Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація