РосЗМІ почали називати вбитого ватажка "ДНР" Захарченка злочинцем

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За їхніми словами, новопризначений ватажок Пушилін почав ліквідовувати "злочинний синдикат Захарченка".

Російські ЗМІ змінили риторику щодо вбитого ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка, розповідаючи про його злочинну діяльність.

Зокрема на матеріал російської газети "Московський комсомолець" звернув увагу блогер Денис Казанський.

"Що й потрібно було довести. Через півтора місяця після вбивства Захарченка з'ясувалося, що цей був ніякий не захисник Донбасу і не "Батя", а звичайний бандит зі своїм злочинним синдикатом. Російські ЗМІ через 4 роки погодилися з тим, про що ми весь цей час писали", - розповів він.

Матеріал "Московського комсомольця" вийшов у друк 20 жовтня із заголовком "Новий "прем’єр-міністр ДНР" ліквідовує злочинний синдикат Захарченка". Автор зазначає, що у Донецьку "небаченими темпами" почався демонтаж спадщини вбитого ватажка.

Повідомляється, що Захарченко був одноосібним очільником всієї так званої республіки, що не влаштовувало Росію. "За Захарченка Москва, яка на 90% забезпечує "ДНР" всім необхідним, не могла контролювати там кадрову політику", - підкреслює автор.

Він також згадує і про праву руку Захарченка – Олександра Тимофєєва (Ташкента), який разом з ватажком контролював значну частину промисловості, що дозволяло їм тримати та забезпечувати власну армію (приватну охорону), яку вже новий ватажок Пушилін розформував.

Крім цього, автор розповідає і про призначення Пушиліним нового "прем’єр-міністра" "ДНР" Олександра Ананченка, який, за даними джерел "МК", є креатурою Москви та займатиметься комунікацією із впливовими українськими олігархами на непідконтрольних територіях Донбасу.

Нагадаємо, в центрі Донецька 31 серпня прогримів вибух біля кафе "Сепар", в результаті вибуху було вбито ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що до загибелі ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченка може бути причетний Київ. Служба безпеки України вважає це міжусобними війнами між терористами, які не можуть поділити владу та гроші.

7 вересня Дениса Пушиліна проголосили ватажком "ДНР". На думку військового експерта Дмитра Тимчука, це стало відповіддю ГРУ і помічника президента РФ Владислава Суркова на ліквідацію Олександра Захарченка.

ВідеоСмерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

В Донецьку вже призначили винних у вбивстві Захарченка і вибили зізнання з чотирьох місцевих - що вони українські диверсанти. Справжнім власником ресторану "Сєпар" вважали Захарченка. Але офіційно він належав його охоронцю – Олександру Костенку на прізвисько "Скромний". Відтепер він - головний підозрюваний у вбивстві свого боса. Бойовики вважають: "Скромний" був в курсі, що десь у закладі вибухівка тихо чекала на свою здобич. Але є цікавий поворот - за іншою версією, мішенню був зовсім не Захарченко. 

Смерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

Залиште свій коментар

Вибір редакції