РосЗМІ знімають на окупованому Донбасі фейкові сюжети про "обстріли з боку ОС" – розвідка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони залучили особовий склад та військову техніку ЗС Росії.

Російський окупаційний режим розпочав підготовку чергового циклу фейкових новин антиукраїнської спрямованості на тимчасово окупованій території Сходу України.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Зазначається, що 25-29 січня вздовж лінії розмежування на Луганському, Донецькому та Маріупольському напрямках знімальні групи російських ЗМІ із залученням особового складу та військової техніки Збройних сил Росії знімали фейкові відеосюжети для фабрикування повідомлень про нібито "порушення українською стороною режиму припинення вогню".

У прес-службі додали, що у такий маніпулятивний спосіб противник намагається нав’язати міжнародній спільноті переконання про наміри України "силовим шляхом вирішити конфлікт на Донбасі" та посилити антиукраїнські настрої серед населення тимчасово окупованої території Донецької і Луганської областей.

Нагадаємо, протягом доби, 29 січня, російські окупаційні війська вісім разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, зокрема тричі із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Жоден український військовий не постраждав.

Відео Росія більше року готувала провокацію у Керченській протоці за допомогою фейкових новин

Про це повідомляє видання "The Guardian" з посиланням на співрозмовника у Брюсселі. Той працює в оперативній робочій групі із стратегічних комунікацій, яка покликана боротися з дезінформацією. За рік до агресію у Керченській протоці Росія почала поширювати повідомлення, що нібито Україна готується поглибити дно Азовського моря, аби туди зайшли кораблі НАТО. 

Росія більше року готувала провокацію у Керченській протоці за допомогою фейкових новин

Залиште свій коментар

Вибір редакції