Ротація бойовиків і смерть українського воїна. Хроніка АТО 9.11.2015
У зоні АТО помітно загострилася ситуація.
У зоні АТО загострюється ситуація
Майже два десятки обстрілів упродовж доби сталися в зоні АТО. Загострення спостерігається на всій лінії фронту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.
"Кугуар" із прикордонниками перекинувся напередодні біля Курахового на Донеччині. Загинув старший прапорщик Ігор Нешко. Шестеро бійців дістали поранення.
У штабі АТО повідомляють про ще одного пораненого воїна, під Майорськом. Там бойовики з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї обстріляли українські позиції.
Географія обстрілів поширюється на усю лінію зіткнення. На луганському напрямку з гранатометів і стрілецької зброї вели вогонь по Щастю. На донецькому – під обстріли потрапили Авдіївка, Піски, Верхньоторецьке, Красногорівка та Опитне.
Специ головного управління розвідки помітили, як бойовики проводять ротацію у власних підрозділах першої лінії в районі Донецька.
Як повідомлялося, минулий вечір та ніч у зоні АТО пройшли неспокійно. Зокрема, розпочинаючи з 18:00 вечора, найманці з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї на Артемівському напрямку обстрілювали Майорськ, Зайцеве та Шуми.