Розбомблений будинок у Бєлгородській області: експерт вказав на цікаву деталь

Розбомблений будинок у Бєлгородській області: експерт вказав на цікаву деталь

Наслідки падіння бомби на будівлю в селищі Дубове Бєлгородської області РФ / Фото: із соцмереж

Удару по будівлі на території Бєлгородщини було завдано російським літаком, який летів бомбити Харків.

У суботу, 25 травня, після терористичного удару російської армії по гіпермаркету “Епіцентр” у Харкові російські пропагандисти повідомили про нібито атаку українських дронів по території Бєлгородського району РФ. 

Як наслідок удару демонструють фото пошкодженої будівлі в селищі Дубове, в яку начебто влучив безпілотник.

Військовий оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко припустив, що після теракту в харківському “Епіцентрі” росіяни завдали цього удару по будівлі, щоб виправдати свій воєнний злочин, але характер пошкоджень на будівлі вказує на інше.

“Це більше схоже на падіння на будівлю півторатонної авіаційної бомби типу ФАБ-1500М54, у якої не розкрився УМПК [універсальний модуль планування і корекції польоту]. На користь цієї версії говорять характерні для ударного пробиття даху будівлі пошкодження, відсутність осколкових елементів від розриву боєприпасу (якби такий був) і хвильовий ефект на нижньому поверсі, від прильоту в фундамент важкого об’єкта, що не детонував”, - зазначив Коваленко.

Характер пошкоджень будівлі вказує на падіння бомби / Фото: Олександр Коваленко

На його думку, удару по будівлі на території Бєлгородщини було завдано російським літаком, який летів бомбити Харків, але одна з бомб, як це вже бувало раніше, не спрацювала штатно і упала на російській території.

Нагадаємо, на початку травня літак армії РФ, який завдавав ударів КАБами по Харкову, скинув бомбу на Бєлгород. Вона впала просто на житловий сектор, спричинивши руйнування.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація