Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волкер розповів про настрої на окупованому Донбасі

За його словами, на цих територіях панує повне розчарування.

Мирне життя закінчилось на окупованих територіях з приходом РФ, вважають мешканці тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.  Про це повідомив спецпредставник США в Україні Курт Волкер, передає Bild.

За його словами, люди вже не в захваті від "русского міра", якщо й не виходять на протести проти бойовиків, це не означає, що вони всім задоволені.

"Ви повинні знати, що "народні республіки" не є вільними товариствами, в яких люди можуть самі вибирати своїх лідерів і т.д.. Те, що люди не протестують, не означає, що вони щасливі. Розчарування практично у всіх", - впевнений Волкер.

Він переконаний, що місцеві незадоволені  "підтримкою" Росії, яка робить все для ескалації конфлікту в Донбасі.

Також Волкер визнав, що якби спостерігачі ОБСЄ фіксували не лише кількість зброї, але й її серійні номери та походження, доказова база була б забезпечена, але це не входить в обумовлені сторонами повноваження місії. 

ВідеоКурт Волкер заявив, що самопроголошені "ДНР" та "ЛНР" мають зникнути

На дискусії в "Hudson Institute" він зазначив, що так звані республіки створила Росія, аби замаскувати свою роль у конфлікті і зміцнити протистояння. Вони не відповідають українській Конституції і не мають права на існування.

Курт Волкер заявив, що самопроголошені "ДНР" та "ЛНР" мають зникнути

Вибір редакції