Волкер розповів про настрої на окупованому Донбасі

За його словами, на цих територіях панує повне розчарування.

Мирне життя закінчилось на окупованих територіях з приходом РФ, вважають мешканці тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.  Про це повідомив спецпредставник США в Україні Курт Волкер, передає Bild.

За його словами, люди вже не в захваті від "русского міра", якщо й не виходять на протести проти бойовиків, це не означає, що вони всім задоволені.

"Ви повинні знати, що "народні республіки" не є вільними товариствами, в яких люди можуть самі вибирати своїх лідерів і т.д.. Те, що люди не протестують, не означає, що вони щасливі. Розчарування практично у всіх", - впевнений Волкер.

Він переконаний, що місцеві незадоволені  "підтримкою" Росії, яка робить все для ескалації конфлікту в Донбасі.

Також Волкер визнав, що якби спостерігачі ОБСЄ фіксували не лише кількість зброї, але й її серійні номери та походження, доказова база була б забезпечена, але це не входить в обумовлені сторонами повноваження місії. 

ВідеоКурт Волкер заявив, що самопроголошені "ДНР" та "ЛНР" мають зникнути

На дискусії в "Hudson Institute" він зазначив, що так звані республіки створила Росія, аби замаскувати свою роль у конфлікті і зміцнити протистояння. Вони не відповідають українській Конституції і не мають права на існування.

Курт Волкер заявив, що самопроголошені "ДНР" та "ЛНР" мають зникнути