"Розчарувався": бойовик "ДНР" забрів на територію України і зробив "зізнання" щодо служби в армії окупантів

Дата публікації
Перегляди
3534
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Розчарувався": бойовик "ДНР" забрів на територію України і зробив "зізнання" щодо служби в армії окупантів

Фото: скриншот з відео

Бойовик, вступаючи на службу в армію, "очікував чогось більш істотного".

На підконтрольну Україні територію потрапив бойовик незаконних збройних формувань "ДНР". Його підставили співсжлуживці, яких він попросив вказати напрямок дороги додому. За їхньою вказівкою бойовик потрапив на український блокпост. 

Відео розмови і зізнання бойовика оприлюднив журналіст ТСН Андрій Цаплієнко. 

На відео, зробленому 4 лютого, бойовик з “4-го батальйону територіальної оборони ДНР” Сергій розповідає, як його підставили товариші по службі. Саме за їхньою порадою він потрапив на український блокпост. 

"Я стояв вночі на варті, вранці змінився, переодягнувся. Коли почав йти в бік, щоб потрапити додому, запитав напрямок, мені його вказали... Прямував в бік будинку за порадою товаришів по службі, - каже бойовик. - Коли я почув розмову, підняв голову я зрозумів що переді мною український блокпост". 

За словами хлопця, на місці його почали розпитувати про походження, попросили відкрити сумку і дістати речі. Він не дістав з сумки форму, після чого його затримали і завели на блокпост.

На запитання, чому він вирішив вступити до лав "ДНР" бойовик відповів: "Не знаю, з якихось своїх особистих мотивів — захищати свій будинок". Водночас відповідаючи на запитання, чи вважає він це правильним рішенням, Сергій відповів: "Ні, враховуючи те, як зі мною вчинили мої товариші по службі". 

Хлопець спланував у жовтні 2021 року закінчити контракт і поїхати. Коментуючи своє небажання продовжувати службу в "ДНР" він сказав: "Так би мовити, трохи розчарувався. Коли я вирішив служити, я очікував чогось більш істотного. Точно не сидіти під обстрілами". 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3534
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація