Розведення сил у Станиці Луганській. Українські військові почали демонтувати останню оборонну споруду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українська сторона готова до початку ремонту моста.

Українська сторона 2 вересня розпочала демонтаж останньої фортифікаційної споруди, що розміщена в районі КПВВ "Станиця Луганська".

Про це повідомляє пресслужба ООС.

Військові розповіли, що з їхнього боку вже все готово для початку робіт на зруйнованій ділянці мосту. Однак бойовики замість демонтажу фортифікацій укріплюють свої позиції.

"Станом на 09.00 год. збройними формуваннями Російської Федерації та їхніми найманцями інженерних робіт з демонтажу не проводиться, а навпаки здійснюється укріплення тимчасової споруди синього кольору з надписом СЦКК (кунг)", – йдеться в повідомленні.

В ООС додали, що попри демонтаж оборонних споруд підрозділами Об'єднаних сил триває обладнання опорних пунктів на ділянці лінії зіткнення. і у разі загострення ситуації вони дадуть адекватну відповідь.

Готовність до ремонту моста у Станиці підтвердив на брифінгу з представниками ВР, уряду та силовиками президент України Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 7 липня президент України Володимир Зеленський відвідав Станицю Луганську та заявив про наміри відновити зруйнований міст, через який люди перетинають лінію розмежування. На засіданні Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі в Мінську сторони домовилися про початок від 1 серпня робіт над розмінуванням прилеглої до мосту території. Утім, 4 серпня українська сторона повідомляла про неможливість почати розмінування біля самого мосту через відсутність гарантій безпеки саперам з боку проросійських бойовиків.

19 серпня українська сторона СЦКК повідомила про завершення розмінування на ділянці зруйнованого мосту в Станиці Луганській та оголосила готовність до початку демонтажу укріплень. Демонтаж розпочали в суботу, 24 серпня, однак згодом припинили через відсутність дзеркальних дій з боку бойовиків.

Відео У районі Станиці Луганської розбирають фортифікаційні споруди

По обидва боки Сіверського Донця в районі Станиці Луганської мали б потроху зникати потужні оборонні укріплення. Аби наступним кроком Україна почала зведення нової переправи через річку, що розділяє окуповані райони од решти країни. На вільній од окупантів стороні кипить робота.  

У районі Станиці Луганської розбирають фортифікаційні споруди

Залиште свій коментар

Вибір редакції