Розведення у Станиці Луганській: Зеленський заявив, що Україна чекає на демонтаж позицій "ЛНР" для початку ремонту мосту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На його думку, це перший крок до сталого припинення вогню.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що ремонт мосту на КПВВ "Станиця Луганська" розпочнеться одразу після того, як бойовики "ЛНР" демонтують бетонні конструкції.

Про це він заявив на брифінгу після 21-го саміту Україна-ЄС.

"Повертаючись до нашої поїздки до Станиці Луганської, хочу зазначити, що там відбулося розведення військ з обох сторін. І зараз ми очікуємо демонтаж бетонних конструкцій з тієї сторони для початку відновлення мосту", - повідомив Зеленський.

Він також зазначив, що вірить у те, що Україна рухається до сталого припинення вогню на Донбасі, а також розуміє, що це відбувається не так швидко, як хотілося б.

"Бо фактично ми рухаємось по мінному полю в усіх сенсах цього слова. І попереду багато роботи із відновлення Донбасу", - підкреслив український президент.

Нагадаємо, 26 червня ЗСУ та бойовики "ЛНР" розпочали розведення сил і засобів біля КПВВ Станиця Луганська. Про це розведення сторони домовились ще 2016 року. Спостерігачі ОБСЄ зафіксували, що обидві сторони конфлікту відвели свої передові позиції на певну відстань у бік свого тилу та розпочали демонтаж власних позицій. За словами української влади, метою розведення сил стане ремонт мосту через річку Сіверський Донець для покращення умов проходження КПВВ.

ВідеоОБСЄ підтвердила розведення сил в районі Станиці Луганської

За повідомленням спеціальної моніторингової місії, демонтаж позицій здійснює як українська сторона, так і бойовики. Спостерігачі назвали ситуацію стабільною та спокійною. Однак окупанти не припиняють вогню на Донбасі.  

ОБСЄ підтвердила розведення сил в районі Станиці Луганської

Залиште свій коментар

Вибір редакції