Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розведення військ у Золотому: чому цей район важливий для бойовиків

За однією із версій, причина - залізнична колія.

Українські війська в районі міста Золоте, що на Луганщині, не відходять, а навпаки - на деяких ділянках навіть укріплюють свої позиції. Утім, за попередніми домовленостями, тут має відбутися розведення військ. Чому бойовики наполегливо вимагають розведення у цій ділянці, у сюжеті ТСН.19:30.

До ділянки фронту, на лінії розмежування поблизу Золотого, особлива увага співробітників ОБСЄ. За попередніми домовленостями, саме у цьому районі бойовики "ЛНР" з росіянами та українські військові мали б синхронно відійти на два кілометри від своїх позицій. Утім, одна з головних умов не має бути жодного пострілу.

"Ми виконуємо усі накази, яке нам ставить командування. Та сторона – постійні провокації, постійні обстріли. Це має бути в двостороньому порядку. Вони припиняють вогонь" - каже військовий "Шершень".

Чому бойовики так наполегливо вимагають розведення військ в районі Золотого? За однією із версій, причина - залізнична колія. Останніми роками вона геть заіржавіла, хоча раніше виблискувала від сотень вагонів які мчали на Алчевськ, Луганськ, на шахти.

Відео Попри попередні домовленості, у районі Золотого розведення військ так і не відбувається

Українські війська в районі міста Золоте не відходять, а навпаки, на деяких ділянках навіть укріплюють свої позиції. Після кількох публікацій в соцмережах про те, що в Луганській області відбувається чергове розведення військ, ТСН виїхала на передову, щоб усе побачити на власні очі.  

Попри попередні домовленості, у районі Золотого розведення військ так і не відбувається

Зараз цю дорогу надійно охороняють військові. Боєць з псевдо "Шершень" ніби навмисно і всім наперекір не збирає речі, а будує нові укріплення. Тут кажуть, що набридло вже роками сидіти в одних і тих самих шанцях, але для армії все-таки краще іти вперед ніж задкувати у тил.

Командир підрозділу з псевдо "Вчитель" каже, якщо надійде наказ, доведеться відступати. Утім, додає: відійти на два кілометри вийде не всюди, бо подекуди доведеться сидіти в глибокій долині, з якої  нічого не видно. Отже ворог отримає навіть більше, ніж просить. Як боєць, який пройшов усю війну запевняє, що залишити навіть два кілометри рідної землі бійцям буде важко.

Бійці погоджуються: розведення військ – це шлях до припинення боїв. Якщо між позиціями буде більше чотирьох-п'яти кілометрів, обстрілів значно поменшає. Утім, тут не вірять, що сепаратисти дотримаються своїх обіцянок.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний.

Залиште свій коментар

Вибір редакції