Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розвідка оприлюднила ім'я та фото генерала РФ, який інспектуватиме бойовиків на Донбасі

У Донецьку розікрали 60 тонн паливно-мастильних матеріалів.

Розвідка оприлюднила ім'я чергового російського куратора донецьких бойовиків – генерал-майора Сергія Волика.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Заступник командувача Центру територіальних військ (Новочеркаськ) генерал-майор Волик Сергій Миколайович є безпосереднім куратором 1 АК ЗС РФ і вибув до окупованого Донецька для проведення службового розслідування крадіжок паливно-мастильних матеріалів.

Сергій Волик
Головне управління розвідки Міністерства оборони України

"Встановлено, що з виділених 5 окремій мотострілецькій бригаді (Донецьк) 90 тонн паливно-мастильних матеріалів, з'єднання отримало лише 30 тонн, а різниця – списана за фіктивними актами в штабі корпусу, як вже витрачене пальне", - зазначили розвідники.

Також з території Росії знову постачається озброєння та військова техніка, боєприпаси і паливно-мастильні матеріали для потреб 2 АК (Луганськ).

"20 березня ц. р. до н. п. Краснодон прибули три БТР, два бронеавтомобілі "Тигр", два паливозаправники, три вантажні автомобілі з боєприпасами", - йдеться в повідомленні ГУР.

Раніше розвідка оприлюднила фото російського військового полковника Олександра Бушуєва, який на Донбасі перебуває на посаді "командира 7 отдельной мотострелковой бригады (Дебальцево) 1 АК (Донецк, Украина)". Перебуваючи на посаді заступника комбрига в РФ, Бушуєв змушував бійців виконувати гімн Росії у протигазах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції