Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розвідка оприлюднила колосальні суми, які РФ виділяє із бюджету на "ДНР/ЛНР"

Стало відомо, за якими схемами бойовики "розпилюють" бюджет Росії.

Лише на початку квітня з бюджету Росії бойовикам так званих "ДНР/ЛНР" надійшло 800 мільйонів рублів (11,9 млн доларів).

Про це повідомила прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

"Не дивлячись на стагнацію російської економіки, воєнно-політичне керівництво Російської Федерації продовжує виділяти з бюджету значні кошти для продовження підривної діяльності на тимчасово окупованих територіях сходу України. Встановлено, що на початку квітня з бюджету РФ надійшло близько 800 млн. російських рублів", - йдеться у повідомленні.

За інформацією української розвідки, 775 млн рублів призначається для утримання тієї частини адміністративного апарату та силових структур " ДНР" та "ЛНР", де службу за контрактами з російською окупаційною владою проходять переважно місцеві жителі, а 25 млн йде на російську пропаганду у регіонах - придбання телекомунікаційного обладнання для Донецького обласного радіотелевізійного передавального центру, станцій-ретрансляторів Тореза та Горлівки, а також для запуску проектів "цифрового мовлення" в н.п.Стаханов, Красний Луч і Чорнухине.

Крім того, розвідникам вдалося викрити схему фінансових махінацій з частиною бюджету Росії, що виділяється на продовження збройної агресії проти України та утримання окупованих територій Донбасу.

Схеми "розпилення" розробили безпосередньо так звані "міністри фінансів "ЛНР" Мануйлов та "ДНР" Матющенко".

"Для списання вкрадених коштів активно використовуються проекти відновлення інфраструктури населених пунктів, які знаходяться впритул до зони активних бойових дій із застосуванням так званого "револьверного" принципу (один об'єкт може відновлюватись декілька разів) та навмисних обстрілів "вже відновлених" будинків", - повідомила розвідка.

Ще 25% виділених з російського бюджету коштів повертається в Москву російським корумпованим чиновникам у вигляді "подяки" за їх допомогу в отриманні та списанні, ще 15-20% – розкрадається на місцях, місцевими функціонерами та близько 10% призначається співробітникам ФСБ, як плата "за дах".

Нагадаємо, що раніше українська розвідка затримала у прифронтовій зоні двох підозрілих чоловіків, які зізналися, що працюють на "ДНР". Як виявилося, затримані відбували строк в одній з колоній на окупованій території Донбасу. Керівництво колонії запропонувало їм дострокове звільнення в обмін на допомогу бойовикам "ДНР". Вони погодилися.

Кореспондент ТСН.Тиждень Андрій Цаплієнко, якому вдалося поспілкуватися із затриманими, зазначає, що цим двом пощастило, що їх затримали. Але на окупованій території є чимало колоній, де бойовики можуть розжитися "гарматним м'ясом", зокрема, для боїв під Авдіївкою. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції