Розвідка оприлюднила розмову російських генералів про створення армії на Донбасі

Розмова датована 1 листопада 2014 року.

Головне управління розвідки оприлюднило розмову двох російських генералів, перехоплену 1-го листопада 2014 року. Агресори говорили про створення на Донбасі двох армійських корпусів, повідомляє ТСН.16:45.

Цим займалися генерал-лейтенант Андрій Гурульов та генерал-майор Сергій Кузовльов. Перший тепер керує 58-ю російською армією. Кузовльов два роки тому був підлеглим Гурульова, але за війну в Україні отримав підвищення і нині очолює 20-ту армію.

Розвідка повідомляє, що агресори не дуже розраховували, що населення Донбасу воюватиме проти України.

"Російські командири дуже скептично ставилися до місцевого населення та його участі саме в бойових підрозділах 1 і 2 армійського корпусів. Російські генерали визначили три категорії населення: алкоголіки-нероби, скупники краденого та продавці краденого", - зазначив на брифінгу представник ГУР МОУ Вадим Скібіцький.

Українські розвідники також ідентифікували десятки російських офіцерів, які керують підрозділами. Перший корпус на Донбасі налічує 5 бригад та 20 тисяч службовців. Другий – 4 бригади і 14 тисяч багнетів. Причому, дві третини становлять росіяни, майже половина з яких – кадрові військові.

Головне управління розвідки оприлюднило розмову двох російських генералів

Розмова була перехоплена, ще 1 листопада 2014 року. Агресори говорили про створення на Донбасі двох армійських корпусів. Цим займалися генерал-лейтенант Андрій Гурульов та генерал-майор Сергій Кузовльов. Розвідка повідомляє, що агресори не дуже розраховували, що населення Донбасу воюватиме проти України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: