Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розвідка оприлюднила розмову російських генералів про створення армії на Донбасі

Розмова датована 1 листопада 2014 року.

Головне управління розвідки оприлюднило розмову двох російських генералів, перехоплену 1-го листопада 2014 року. Агресори говорили про створення на Донбасі двох армійських корпусів, повідомляє ТСН.16:45.

Цим займалися генерал-лейтенант Андрій Гурульов та генерал-майор Сергій Кузовльов. Перший тепер керує 58-ю російською армією. Кузовльов два роки тому був підлеглим Гурульова, але за війну в Україні отримав підвищення і нині очолює 20-ту армію.

Розвідка повідомляє, що агресори не дуже розраховували, що населення Донбасу воюватиме проти України.

"Російські командири дуже скептично ставилися до місцевого населення та його участі саме в бойових підрозділах 1 і 2 армійського корпусів. Російські генерали визначили три категорії населення: алкоголіки-нероби, скупники краденого та продавці краденого", - зазначив на брифінгу представник ГУР МОУ Вадим Скібіцький.

Українські розвідники також ідентифікували десятки російських офіцерів, які керують підрозділами. Перший корпус на Донбасі налічує 5 бригад та 20 тисяч службовців. Другий – 4 бригади і 14 тисяч багнетів. Причому, дві третини становлять росіяни, майже половина з яких – кадрові військові.

Відео Головне управління розвідки оприлюднило розмову двох російських генералів

Залиште свій коментар

Вибір редакції