Розвідка попереджає про можливе розширення Росією збройної агресії проти України на початку вересня

У цей час починається активна фаза навчань "Кавказ 2016"

Росія 5-10 вересня під час активної фази військових навчань "Кавказ 2016" може розширити масштаби збройної агресії проти України.

Про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє у Facebook.

"5-10 вересня буде проводитися активна фаза навчань" Кавказ 2016 "з відпрацюванням практичних дій створеного на південно-західному стратегічному напрямку ударного міжвидового об'єднання військ, яке, за особистим рішенням Путина, може бути застосоване для розширення масштабів збройної агресії проти України", - йдеться в повідомленні.

За інформацією розвідки, в ході стратегічних командно-штабних навчань "Кавказ 2016" здійснюється оперативне розгортання військ Південного військового округу і їх нарощування за рахунок повітряного, наземного і високомобільного компонентів Західного і Центрального військового округу.

"Угруповання військ Південного, Західного, Центрального військового округу і Північного флоту ВС РФ знаходяться в підвищеному стані бойової готовності", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, 25 серпня президент Росії Володимир Путін привів в повну бойову готовність війська на кордоні з Україною "для локалізації кризових ситуацій".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: